“Demon” na plaży. Nagranie 32-latki niesie się po sieci

Ta historia brzmi jak początek horroru. Brenda Gonzalez powolnym krokiem przechadzała się na panamskiej plaży, gdy nagle zerknęła w bok i stanęła jak wryta. Tuż obok niej pojawił się przerażający, morski stwór. Kobieta już miała zacząć krzyczeć, gdy nagle bestia ruszyła na nią!

To nagranie podbiło sieć. W przeciągu niecałych dwóch tygodni film zebrał ponad 26,4 mln wyświetleń i 2,9 mln polubień. A wszystko dlatego, że jego autorce, 32-letniej Brendzie Gonzalez, udało się nagrać przerażającą bestię z głębin oceanu. Ale czy na pewno?

Brenda Gonzalez i demon z wody

Na filmie Brendy widzimy czarny, budzący grozę obiekt. Komentatorzy piszą, że wzięli go za “wodną zjawę”, “opętańca”, “czarnego trupa” czy nawet “zmartwychwstałą syrenę”.

Jednak w dalszej części nagrania widać niezwykłą transformację: ów demon opuszcza uniesioną pupę i okazuje się być… przemoczonym, czarnym psem. A dokładnie czteroletnią suczką Lolitą.

W rozmowie z portalem Need To Know jej opiekunka, Panamka Brenda Gonzalez wyznała, że plaża to ukochane miejsce Lolity. — Można powiedzieć, że na plaży pokazuje swoje szalone oblicze — tłumaczy Brenda. — Lola to inteligentny pies, zna wiele sztuczek i jest bardzo grzeczna. Jednak na piasku zamienia się w małego demona — śmieje się opiekunka psa.

Na innych nagrania widać, że mokra suczka faktycznie ma w sobie coś z wodnego stwora.

@lost_ptyer Lolita la más viral ♥️ #dogsoftiktok #lolitalamasviral #panama🇵🇦 ♬ Baywatch (Theme) – The TV Theme Players

— Myślałam, że po prostu wrzucam zabawny filmik. Skończyło się na tym, że straumatyzowałam połowę TikToka — zażartowała Brenda w rozmowie z portalem.

@lost_ptyer Mini Lolita 🐾♥️ #dogsoftiktok #fypシ #lovedogs #hijaperruna ♬ оригінальний звук – skins &lt3

Na szczęście na co dzień Lolita nie przypomina potwora z głębin. Jednak nawet gdyby tak było, Brenda i tak nie zamieniłaby Lolity na żadnego innego psa.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *