Paweł Królikowski miał nieślubnego syna? Żona aktora wypowiedziała się w sprawie

Paweł Królikowski dochował się gromadki dzieci ze związku z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Okazuje się, że aktor miał także nieślubnego syna. Te sensacyjne wieści właśnie potwierdziła aktorka.

Z małżeństwa z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską zmarły w lutym 2020 r. aktor ma piątkę dzieci: trzech synów: Antoniego (ur. 1989), Jana (ur. 1992) i Ksawerego (ur. 2007) oraz dwie córki: Julię (ur. 1999) i Marcelinę (ur. 2001). Jak napisał “Super Expres” to nie jedyne pociechy Królikowskiego. Uwielbiany aktor, będąc w związku z Małgorzatą, wdał się w romans, którego owocem jest dorosły już dziś syn Maciej. Mężczyzna na stałe mieszka we Wrocławiu i nie nosi nazwiska ojca.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska potwierdza plotki o nieślubnym synu Pawła

Choć zapewne wieść o nieślubnym synu Pawła była dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej bolesna, aktorka wybaczyła mężowi i była z nim do końca. Aktorzy tworzyli zgraną parę, a Paweł wielokrotnie podkreślał, że Gosia jest jego wielką miłością.

Teraz Małgorzata potwierdziła doniesienia, że Paweł miał też syna z innego związku.

— Maciek jest dorosłym człowiekiem, nie będę komentować sprawy ze względu na szacunek dla syna Pawła, który nie jest osobą publiczną, a temat dotyczy spraw osobistych. Znamy go od 20 lat, i jest w życiu naszej rodziny — powiedziała “Faktowi” Małgorzata i przyznała, że Maciej był na pogrzebie jej męża i na stypie. A gdy aktor chorował, jeździła z Maciejem do szpitala do Pawła. Nieślubny syn Królikowskiego był też na festiwalu im. Pawła Królikowskiego w Kudowie.

Po śmierci aktora jego nieślubny syn uczestniczył również w sprawie spadkowej. Jak pisze “Super Express” sprawa zakończyła się na początku listopada 2022 r., a przeprowadzono ją w Sądzie Rejonowym w Piasecznie. Orzeczenie dotyczące spadku miało zostać wydane na podstawie ustawy, a nie testamentu.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *