Michał Szpak wystylizowany na zakonnicę. Nazwał siebie “siostrą Michalitką”

Michał Szpak znany jest z upodobania do ekscentrycznych stylizacji, w których występuje nie tylko na scenie, ale i prywatnie. Jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu nieraz już szokowała wizerunkiem. Tym razem wokalista pokazał się fanom jako “siostra Michalitka”!

Szpak ma już na swoim koncie wiele szokujących stylizacji. Pokazywał się w samych majtkach, był przebrany za Violettę Villas, miał twarz pomalowaną na srebrno i przystrojoną świecącymi kryształkami oraz brokatem. Teraz gwiazdor wystylizował się na zakonnicę.

Michał Szpak jako “siostra Michalitka”

Wokalista zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie w białej koszuli i z torbą założoną na głowę, która miała imitować kornet, czyli nakrycie głowy zakonnicy.

“Siostra Michalitka” — podpisał zdjęcie.

Takim zdjęciem gwiazdor, który podaje się za osobę panseksualną i queerową, mógł się narazić najbardziej gorliwym katolikom. Nie pierwszy raz zresztą.

— Uważam, że w Polsce bardzo zaburzona jest kwestia prawdziwego chrześcijanina. Indoktrynacja zakrawa na taki system jak u muzułmanów. W żadnym innym kraju nie spotkałem się z tak agresywnym ruchem, nie widziałem “wysłanników Boga”, czy “Legionu Maryi i Chrystusa”. Moim zdaniem to przypomina chorobę psychiczną — mówił Michał Szpak w rozmowie z portalem NaTemat.pl w 2022 r.

Jednocześnie gwiazdor przyznał, że sam jest osobą wierzącą.

— Wierzę w Boga, po prostu. Boga jako stwórcę wszechświata i Boga jako energię, która nad nami czuwa. Wierzę też w anioły, bo wiem i czuję, że wielu kwestiach przyczyniły się do tego, żebym był w tym miejscu, w którym jestem — stwierdził w tym samym wywiadzie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *