Straszna śmierć wegańskiej influencerki. Organizm nie wytrzymał “suchej głodówki”

Tragicznie zakończyła się rygorystyczna dieta wegańska, jaką narzuciła sobie Zhanna Samsonowa. Rosyjska influencerka podczas podróży po Azji Południowej żywiła się głównie tropikalnymi owocami. Doprowadzony do skrajnego wycieńczenia organizm 39-latki nie wytrzymał. — Topniała na naszych oczach, ale wierzyła, że wszystko jest w porządku — powiedział mediom jeden z jej bliskich przyjaciół.

Samsonowa, znana w sieci jako Zhanna D’Art, przez 10 ostatnich lat była na surowej diecie roślinnej, która składała się z owoców, kiełków słonecznika, koktajli owocowych i soków. Wierzyła, że hamuje ona oznaki starzenia.

Zhanna Samsonowa nie żyje. Popularna wegańska influencerka zmarła w Azji

Obserwowana na Instagramie przez tysiące internautów Rosjanka zakochana była w Azji. Od 17 lat podróżowała po jej zakątkach ze szczególnym uwzględnieniem południowo-wschodniej części kontynentu.

Z ostatniej wyprawy do Azji niestety już nie wróciła.

Kilka miesięcy temu, na Sri Lance, wyglądała już na wyczerpaną, z opuchniętymi nogami, z których sączyła się limfa. (…) Mieszkałem piętro nad nią i każdego dnia obawiałem się, że rano znajdę ją martwą

— powiedział portalowi NewsFlash jeden z jej znajomych, który pragnie pozostać anonimowy.

Z relacji innego dowidzieliśmy się, że 39-latka nierzadko praktykowała “suchą głodówkę” – wiele dni nic nie jadła i nie piła wody. Zastępowała ją sokami owocowymi i warzywnymi.

— Każdego dnia widzę, jak zmienia się moje ciało i umysł — zachwycała się Samsonowa, opisując swój reżim żywieniowy. — Kocham moje nowe ja i nigdy nie przejdę do nawyków, które kiedyś stosowałam — zapewniała.

Samsonowa zmarła 21 lipca w Malezji. Jej przyjaciele nie mają wątpliwości, że “zmarła z głodu”. — Topniała na naszych oczach. Wierzyła, że wszystko jest w porządku. (…) Tylko jej oczy, wesołe oczy i wspaniałe włosy, rekompensowały okropny widok ciała torturowanego przez idiotyzm — nie owijał w bawełnę z przyjaciół Rosjanki.

Głos na temat śmierci influencerki, zabrała także jej matka. Przekazała, że do zgonu jej córki doprowadziła infekcja podobna do cholery. Osłabiony dietą wegańską organizm nie był w stanie się przed nią obronić. Zauważyła, że w dniu śmierci jej córka miała wrócić do rodzinnego Kazania.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *