Olga Przybysz spodziewa się drugiego dziecka! Posypały się gratulacje!

Olga Przybysz ma wielkie powody do radości! Wraz ze swoim mężem Adrianem podzielili się w swoich social mediach radosną nowiną. Ich rodzina wkrótce się powiększy.

Olga Przybysz to wokalistka i influencerka. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 160 tysięcy osób. Prywatnie to także siostra popularnej influencerki Sylwii Przybysz, która powitała w maju 2023 na świecie swoje trzecie dziecko, córeczkę Jaśminę.

Olga i Adrian mają już jedno dziecko. 24 października 2021 roku o godz. 17.07 urodziła się Zosia.

Olga Przybysz z mężem znów zostaną rodzicami

Olga chętnie pokazuje życie rodzinne w mediach społecznościowych więc nic dziwnego, że to właśnie na Instagramie ogłosiła radosną nowinę.

—Chcemy się z Wami czymś podzielić! Będzie Nas więcej! Oczekujemy z niecierpliwością na nasz kolejny cud. 2 + 2 — napisali na swoim koncie Olga i Adrian.

Oczywiście od razu pod postem posypało się mnóstwo gratulacji:

“Gratulacje kochani 😍”

“jeju ❤️😍 gratulacje dla was Olga! Już wiadomo dlaczego ostatnio tak promieniejesz”

“Gratulacje kochani cudnie Zosia będzie miała rodzeństwo będziecie cudnymi rodzicami”— pisali fani Olgi na jej Instagramie (pisownia oryginalna).

Olga Przybysz z mężem przeprowadzają się do większego lokum

Olga wyszła w lipcu 2021 roku za Adriana Jusińskiego. W związku z powiększeniem się rodziny, para podjęła decyzję o przeprowadzce.

— Ostatnio mniej mnie tutaj, bo tak jak wcześniej Wam wspomniałam, nadszedł etap wielkich zmian, czyli kolejna przeprowadzka – bliżej centrum no i jest to coś bardziej na stałe. 🤍 Myślę, że w naszym życiu czeka nas jeszcze tylko jedna przeprowadzka do naszego wymarzonego domu, ale to za parę ładnych lat. Totalnie nie lubię zamieszania związanego z przenoszeniem się, pochłonęło to cały mój wolny czas. Wybaczcie więc, że się nie odzywałam. Aktualnie wszystko już mamy przeniesione i jedyne, na co czekamy to kuchnia. Lokalizacja jest świetna! Mam nadzieję, że będzie nam tu dobrze — napisała Olga.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *