“Rolnik szuka żony”. Problemy u Bardowskich. O wszystkim opowiedziała w sieci. “Niestety tak to jest…”

Anna i Grzegorz Bardowscy stali się znani dzięki udziałowi w drugiej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Po programie zyskali ogromną popularność również w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się z fanami szczegółami z życia całej rodziny. Ostatnio Ania przyznała, że spotkały ich poważne problemy.

Bardowscy na bieżąco relacjonowali remont domu i swoje tegoroczne luksusowe wakacje. Teraz rozpoczął się dla nich jednak wyjątkowo ciężki okres.

“Rolnik szuka żony”. Anna Bardowska ma problemy

Lato to pracowity okres dla rolników. Niestety w gospodarstwie Bardowskich, jak poinformowała Anna swoich fanów na Instagramie, tegoroczne żniwa przebiegają ze sporymi problemami. Wszystko przez pogodę w kratkę.

“Kilka ujęć z ostatnich dni. Żniwa u nas niestety na raty, pogoda nie sprzyja” — napisała w opisie filmiku, na którym widzimy między innymi całą rodzinę z dziećmi w maszynach rolniczych na polu.

“No i taki imieninowy prezent dostałam— sporo deszczu i mąż w domu. Żniwa ledwo co rozpoczęte, a już postój. Niestety tak to jest z interesem pod chmurką…” — pisała wcześniej Ania Bardowska.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *