Włodarczyk nie zamierza siedzieć cicho. Mocna odpowiedź. Z każdym zdaniem coraz ostrzej

Robert Karaś w ostatnich dniach znalazł się w środku ogromnego zamieszania dopingowego. Wszystko przez wykrycie w jego organizmie niedozwolonych substancji. Nasz ultratriathlonista sam się zresztą do tego przyznał. To wystarczyło, aby wylał się na niego ogromny hejt w sieci. Jest jednak pewna osoba, która zawsze będzie go wspierać. To Agnieszka Włodarczyk.

Robert Karaś w poniedziałkowy wieczór (31 lipca) był gościem Tomasza Smokowskiego w kanale sportowym. Ultratriathlonista, który niedawno pobił rekord świata na dystansie 10x Ironman, teraz może go stracić w atmosferze skandalu. W jego organizmie odkryto niedozwolone substancje. Chodzi o steryd — drostanolon.

Robert Karaś w internecie został zlinczowany!

— Wiedziałem, że to biorę, natomiast nie zagłębiałem się, co to jest, bo miałem to w d***e. Zapytałem się, czy to jest legalne. Powiedział mi: “72 godziny i nie będziesz miał w organizmie”, więc wiedziałem, że to jest coś nielegalnego — powiedział wprost partner Agnieszki Włodarczyk. I właśnie za te słowa Karaś został w sieci zlinczowany. Padają najgorsze obelgi. Jest jednak pewna osoba, która staje w obronie słynnego ultratriathlonisty.

“No bo przecież jak można komuś dowalić to jest święto!”

Agnieszka Włodarczyk opublikowała w sieci niezwykle wymowny wpis. I nie ma tu prostych słów, które mają na celu wybielić jego ukochanego.

“To będzie o tym, jak szczerość nie popłaca, jak to każdy w tym kraju jest krystalicznie czysty, nigdy nie popełnił błędu i oczywiście nie zrobił nic głupiego. Jak hipokryzja króluje na Instagramie i o tym, że jak mówisz prawdę, to robisz skandale. Jak żółć i zawiść to nasze cechy narodowe” — zaczyna znana aktorka.

A potem robi się niezwykle emocjonalnie. “No bo przecież jak można komuś dowalić to jest święto! Nawet wtedy, kiedy ktoś przyzna się do błędu. Nawet kiedy czarno na białym przedstawia dowody, że do każdych zawodów triathlonowych podchodził czysto. Inaczej nie poddałby się badaniu wariografem”.

Agnieszka Włodarczyk prosi o jedną rzecz

Dostało się także dziennikarzom. “A media? Znam te mechanizmy najlepiej. Przez wiele lat orały mną pole. Dobrze, że w końcu udałam się do sądu po sprawiedliwość. Wygrałam, musieli przeprosić. Tłumaczenie? Temat pani Agnieszki dobrze się klikał. Przetrwałam. Inni na moim miejscu by nie wytrzymali” — pisze dalej Agnieszka Włodarczyk.

I na koniec mała prośba ukochanej Karasia. “Nie mówimy tu o wsiadaniu za kółko po pijaku… Mówimy o błędzie, lekkomyślności i naiwności. To nie jest zbrodnia. Wystarczy, że sam zainteresowany wyciągnął z tego naukę i poniesie konsekwencje adekwatne do sytuacji. Wystarczy, że sam się z tym źle czuje. Wróci do gry silniejszy i bogatszy o to doświadczenie… Dosyć hejtu“.

Całość wpisu Agnieszki Włodarczyk poniżej.

Ten artykuł po raz pierwszy ukazał się na stronie Faktu 1.08.2023 r.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *