Gwiazda “Pytania na śniadanie” wychowuje niepełnosprawnego syna: wciąż wierzę w to, że powie do mnie “mamo”

Anna Lewandowska doskonale znana jest widzom “Pytania na śniadanie”. Dziennikarka prowadzi w śniadaniówce kącik show-biznesowy. Niewiele osób wiedziało, że zawsze uśmiechnięta i pogodna prezenterka wychowuje niepełnosprawnego syna. Lewandowska zdobyła się na wizji na poruszające wyznanie.

Anna Lewandowska jest nie tylko dziennikarką, ale także redaktorką i wydawczynią jednego z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce. Regularnie pojawia się na wizji, ale to praca poza kamerą sprawia jej najwięcej satysfakcji.

“Halo wóz! To właśnie najwspanialsze miejsce w tv! Serce tv! Nie studio i praca przed kamerą… mi największą frajdę sprawia wymyślanie, przygotowywanie i wydawanie programów. Szczególnie tych na żywo, to największa adrenalina!” — napisała dziennikarka pod jednym z postów na Instagramie.

Anna Lewandowska jest mamą niepełnosprawnego syna

W programie “Pytanie na śniadanie” Anna Lewandowska prowadzi cykl “Czerwony dywan”, w którym relacjonuje widzom TVP najważniejsze wydarzenia ze świata artystów, gwiazd i celebrytów.

We wtorkowym wydaniu śniadaniówki poruszono temat niepełnosprawnego syna Colina Farrella. Aktor w 2007 r. wyznał, że jego 20-letni syn, James cierpi na rzadką chorobę genetyczną, zwaną zespołem Angelmana. – Walka o życie dziecka ze specjalnymi potrzebami jest tak zaciekła, że może rozerwać serce – stwierdziła na antenie Anna Lewandowska. Przy okazji dziennikarka przyznała, że też wychowuje dziecko z niepełnosprawnością. – Mój Leo skończył 10 lat i wciąż wierzę w to, że powie do mnie “mamo” – powiedziała.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *