Ośmiolatek błąkał się po osiedlu w Bydgoszczy. Bolała go ręka. Prawda okazała się szokująca

Dramatyczne doniesienia z Bydgoszczy! Ośmiolatek z raną postrzałową błąkał się po osiedlu Szwederowo. Dziecko trafiło do szpitala, gdzie z jego ramienia wyciągnięto metal przypominający śrut z wiatrówki. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Do całej sytuacji miało dojść w niedzielny wieczór (30 lipca) na Szwederowie, jednym z najstarszych osiedli w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie).

Bydgoszcz. Ośmiolatek z raną postrzałową błąkał się po osiedlu Szwederowo

Jak informuje “Gazeta Wyborcza”, na policję około godz. 21 wpłynęło anonimowe zgłoszenie o rannym w wyniku postrzału dziecku. Na miejsce błyskawicznie wysłano karetkę i patrol policji.

Ośmiolatek, który chwilę wcześniej bawił się z rówieśnikami na podwórku, uskarżał się na ból ręki. Chłopiec trafił do szpitala, gdzie następnego dnia lekarze przeprowadzili zabieg.

Chłopiec prawdopodobnie

został postrzelony z wiatrówki

— Lekarze wyjęli z ramienia chłopca metalowe elementy przypominające śrucinę z wiatrówki — informuje na łamach “Gazety Wyborczej” Krzysztof Bratz z biura prasowego bydgoskiej policji.

Postępowanie w kierunku uszkodzenia ciała 8-latka prowadzi policja pod nadzorem prokuratury Bydgoszcz-Południe. Na ten moment nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do postrzelenia 8-latka.

Czy do chłopca ktoś strzelał celowo? A może był to nieszczęśliwy wypadek? Śledczy prowadzą czynności mające to pomóc to wyjaśnić.

Jak podaje portal edziecko.pl, do sprawy powołany został biegły z dziedziny balistyki. Z informacji portalu parenting.pl wynika, że śledczy chcą również ustalić, co ośmioletnie dziecko robiło całkiem samo na ulicy o godz. 21.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *