Polscy siatkarze bawią się na całego! Jeden z nich w urodziny moczył kija, inny objadał się tortem [ZDJĘCIA]

Reprezentacja Polski siatkarzy w pięknym stylu wygrała Ligę Narodów, pokonując w finale USA 3:1. Nagrodą był nie tylko milion dolarów, ale też trochę wolnego. Nasi mistrzowie polecieli na wakacje. Tym razem nie było dalekich lotów. Królował wypoczynek nad wodą, ale nie wszyscy wybrali tego typu kanikuły. Zresztą zobaczcie sami…

Leon łowił ryby

W sieci zaroiło się od zdjęć siatkarzy. Niektórzy z nich wybrali plażę, morze i spokój, jak chociażby Karol Kłos i Jakub Kochanowski, którzy z ukochanymi polecieli na Kretę. Za to Bartosz Kurek zabrał żonę do Pragi. Nad wodą zaś jest Wilfredo Leon, który 31 lipca skończył 30 lat, a urodziny obchodził… łowiąc ryby. Kilka dni wcześniej 29. urodziny skończył Bartosz Bednorz i pochwalił się fotografią tortu.

Najbardziej gorącą fotkę wrzucił Tomasz Fornal. Fanki mogą czuć się zawiedzione, bo siatkarz ujawnił, że wakacje spędza ze znaną influencerką, fryzjerką gwiazd, Sylwią Gaczorek.

Polska najpierw zagra w Krakowie

Powoli jednak czas wypoczynku dla najlepszych siatkarzy się kończy. Niedługo zaczną drugą część sezonu. Już w sobotę pojawią się bowiem w Zakopanem na zgrupowaniu kadry. 18 sierpnia wezmą udział w Memoriale Wagnera, który odbędzie się w Krakowie. Pierwszego dnia biało-czerwoni zagrają ze Słowenią. Kolejnymi rywalami będą Francuzi i Włosi. Możliwe, że pomiędzy Memoriałem Wagnera a mistrzostwami Europy biało-czerwoni rozegrają jeszcze jeden mecz towarzyski.

Następnie polskich siatkarzy czekają mistrzostwa Europy. Czempionat, który zorganizuje między innymi Macedonia (tam w pierwszej fazie wystąpią nasi), rozpocznie się dla Polaków 31 sierpnia. W grupie C nasi siatkarze zmierzą się odpowiednio z Czechami, Holendrami, Macedończykami, Duńczykami oraz Czarnogórcami. Ostatnie spotkanie tej fazy zaplanowano na 6 września. A finały ME odbędą się w Rzymie 16-17 września. Oby z udziałem Polski!

Plany siatkarskiej reprezentacji Polski

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera:

Piątek (18 sierpnia): Polska – Słowenia

Sobota (19 sierpnia): Polska – Francja

Niedziela (20 sierpnia): Polska – Włochy

Mistrzostwa Europy (grupa C, w Macedonii):

Czwartek (31 sierpnia) : Polska – Czechy,

Piątek (1 września): Polska – Holandia

Niedziela (3 września): Polska – Macedonia

Wtorek (5 września): Polska – Dania

Środa (6 września): Polska – Czarnogóra

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *