Owsiak zaliczył wpadkę w programie na żywo. Widzowie TVN24 usłyszeli coś, czego nie powinni

W czwartek 3 sierpnia w Czaplinku rozpoczął się Pol’and’Rock Festival. Podekscytowany Jerzy Owsiak ze sceny przywitał uczestników imprezy. W tym czasie na antenie TVN24 trwała relacja na żywo z wydarzenia. Nikt nie spodziewał się, że z ust Owsiaka padnie słowo, które nigdy nie powinno wybrzmieć na antenie.

29. edycja Pol’and’Rock Festivalu (dawny Przystanek Woodstock) właśnie się rozpoczęła. Uroczysta inauguracja odbyła się w czwartek 3 sierpnia o godzinie 15 na lotnisku pod Czaplinkiem na Pomorzu Zachodnim.

Jerzy Owsiak otworzył Pol’and’Rock Festival

Pierwszy dzień festiwalu swoją obecnością uświetnili tacy artyści, jak m.in. Lady Pank, Napalm Death, Krzysztofa Zalewskiego i Apollo 440. Drugiego dnia na scenie wystąpią: Brodka, LemON, Biohazard czy rockowy Royal Republic. Ostatni dzień imprezy rozpocznie występ śląskiego zespołu Transgresja. Na scenie pojawią się też m.in. Spin Doctors oraz Kwiat Jabłoni.

Jerzy Owsiak dwa razy do roku organizuje imprezy, które jednoczą ze sobą Polaków. W styczniu dyryguje charytatywną Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, a latem przewodzi festiwalowi Pol’and’Rock, który przed laty znany był jako Przystanek Woodstock. Tegoroczny festiwal jak zwykle otworzył emerytowany kolejarz z Żar. “Pan Roman Polański od niepamiętnych czasów odgwizduje początek naszego Festiwalu […] i choć na emeryturze, to w kolejarskiej czapce, z lizakiem w ręku i gwizdkiem w ustach wypowiada magiczną formułkę” – informował kiedyś Jerzy Owsiak.

Po jego sygnale i okrzyku “Odjazd!” publiczność złożyła przysięgę o następującej treści:

To jest mój kawałek ziemi, o który będę dbał i który będę szanował. To jest mój dom, w którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń. Tak mi dopomóż… rock’n’roll

Jerzy Owsiak posiada niesamowitą charyzmę i potrafi porwać tłumy. Jego zachowanie od lat wzbudza jednak kontrowersje. Owsiak ma bardzo wielu zwolenników, ale także sporo przeciwników, którzy tylko czekają na jego najmniejsze potknięcie.

Jerzy Owsiak zaliczył wpadkę w programie na żywo

Jerzy Owsiak wiele razy obrywał za to, co dzieje się na organizowanym przez niego festiwalu. Krytykowano, go za zachowanie tłumu, czy niechlubne incydenty poszczególnych uczestników imprezy. Tym razem sam znalazł się w centrum krytyki. Wszystko za sprawa relacji z inauguracji tegorocznego Pol’and’Rock Festivalu, która została wyemitowana na antenie TVN24. Owsiak pokusił się o spontaniczne przywitanie ze sceny w Czaplinku. – K***a, jesteście piękni! – krzyknął. Publika entuzjastycznie zareagowała na te słowa. Problem polega na tym, że wulgaryzm, na jaki pozwolił sobie Owsiak, usłyszeli także widzowie TVN24, gdzie właśnie trwała relacja na żywo z festiwalu.

Stacja nie miała szansy, aby wypikać przekleństwo, dlatego widzowie usłyszeli z anteny coś, czego nie powinni.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *