Dramat dwóch małych dziewczynek! Ich ukochana mama zmarła, bo… wypiła za dużo wody!

Woda może być toksyczna! Niestety, przekonała się o tym Ashley Summers (†35 l.) ze Stanów Zjednoczonych. Piękna mama dwójki dzieci zmarła, bo wypiła… za dużo wody! Teraz jej zdruzgotana rodzina ostrzega innych, by nikt nie popełnił takiego błędu jak Amerykanka.

O sprawie Ashley Summers napisał portal wrtv.com. Na początku lipca 35-latka była z mężem i dwiema córkami nad jeziorem Freeman w pobliżu Monticello. Jak mówią jej bliscy, wyjątkowo uwielbiała spędzać w ten sposób wolny czas. Nad jeziorem rodzina była od soboty do wtorku. Tego ostatniego dnia brat kobiety odebrał telefon z informacją, że z jego siostrą jest coś nie tak. — Moja druga siostra powiedziała, że Ashley jest w szpitalu. Ma obrzęk mózgu, nie wiedzą, co to powoduje, nie wiedzą, co mogą zrobić i że nie wygląda dobrze – wspomina Devon Miller w rozmowie z wrtv.com.

Ashley Summers wypiła za dużo wody

Bliscy zmarłej wspominają, że tego dnia Ashley bolała głowa, a ona sama miała czuć się oszołomiona. Kobieta miała skarżyć się, że jest odwodniona i czuje się, jakby nie mogła napić się wystarczającej ilości wody. — Ktoś powiedział, że wypiła cztery butelki wody w 20 minut. To pół galona. Tyle, ile powinno się wypić przez cały dzień – powiedział Miller w wrtv.com.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *