Najpierw atakował nastolatków, a potem był wielki wstyd! Nagi słuchacz szkoły policyjnej szalał w Słupsku

Był kompletnie goły, biegał po ulicy, zaczepiał i bił przypadkowe osoby. 23-letni słuchacz Szkoły Policji w Słupsku został zatrzymany. W obronie atakowanych dzieci stanęli dorośli, którzy chcieli zlinczować mężczyznę z Myśliborza. Przed samosądem uratowała go interwencja policji.

O wydarzeniu, do którego doszło we wtorek ok. godz. 22 w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 7 w Słupsku, poinformowało “Radio Gdańsk”. Wszystko wydarzyło się zaledwie 200 m od szkoły policyjnej. Relacje świadków są porażające.

Słuchacz szkoły policyjnej zaczepiał nastolatków, a potem rozebrał się do naga

– Ten mężczyzna bez powodu zaatakował mojego 14-letniego syna, który wracał z kolegą ze sklepu. Coś do nich krzyczał, warczał, potem szarpał i uderzył mojego syna w twarz. Potem szarpał też za hulajnogę. Kolega syna zdołał go odciągnąć i uciekli. Potem zorientowali się, że zgubili telefon i wrócili w to samo miejsce. To wtedy zobaczyli, że ten mężczyzna goni jakichś dwóch innych chłopców na rowerach. Następnie rozebrał się do naga i stał tak za płotem – opowiada w rozmowie z “Radiem Gdańsk” pan Dariusz.

Podobnie sytuację przedstawiają inni świadkowie. Mieli wrażenie, że mężczyzna jest pijany bądź pod wpływem narkotyków lub dopalaczy. Kiedy został zatrzymany, policja potwierdziła, że jest słuchaczem jej szkoły i że był pijany. Miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu, ale to nie wszyustko…

Słuchacz szkoły policyjnej, który nago biegał po ulicy, usłyszał zarzuty

– Nie ma tolerancji dla takiego zachowania. Zgromadzony w wyniku prowadzonych czynności materiał zostanie przekazany do prokuratury – zapowiadał w rozmowie z “Radiem Gdańsk” mł. asp. Jakub Bagiński z policji w Słupsku.

W środę było już wiadomo, że mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grożą mu trzy lata pozbawienia wolności. 23-latek usłyszał zarzut pobicia, a także znieważenia policjantów i pracowników medycznych, ponieważ awanturował się jeszcze na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Słuchacz szkoły policyjnej odpowie również za posiadanie narkotyków. Jak informuje “Radio Gdańsk” w jego dokumentach znaleziono niespełna gram tak zwanego kryształu. Badania wykazały również, że zatrzymany mężczyzna był pod wpływem tego narkotyku.

Prokuratura zdecydowała, że funkcjonariusz musi być pod dozorem policji. Dodatkowo ma również zakaz opuszczania kraju, zbliżania się do pokrzywdzonych i musi wpłacić 5 tys. zł poręczenia majątkowego. 23-latek zostanie też usunięty z kursu podoficerskiego. Jednocześnie czeka go sprawa dyscyplinarna w jednostce w Myśliborzu, w której służy na co dzień.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *