Derpieński nie wychodzi z domu, jeśli nie ma na sobie 50 tys. dol. Naprawdę? To chyba coś poszło nie tak…

Caroline Derpieński twierdzi, że nie wychodzi z domu, jeśli nie ma na sobie rzeczy za minimum 50 tys. dol. Na premierze drugiej części filmu “Porady na zdrady 2” pojawiła się krótkiej stylizacji z ptasich piór w mocnym czerwonym kolorze, dobierając do tego luksusowe dodatki. Podliczyliśmy, ile kosztowała jej kreacja, a także poprosiliśmy znaną stylistkę o ocenę całości.

Ewa Rubasińska-Laniro nie gryzła się w język. W mocnych słowach podsumowała stylizację celebrytki z Miami.

Caroline Derpieński zastosowała się do własnej zasady? Podliczyliśmy, ile kosztował jej strój

Caroline Derpieński w rozmowie z reporterem “Faktu” zapewniła, że w kwestiach stylizacji stosuje się do zasady, o której wielokrotnie opowiadała w mediach. Utrzymuje, że nie wychodzi z domu, kiedy nie ma na sobie rzeczy za minimum 50 tys. dol.

Sprawdziliśmy, ile kosztowała jej stylizacja, którą miała na sobie podczas pokazu “Porady na zdrady 2”. Derpieński dumnie eksponowała turkusową torebkę Versace za około 5 tys. dol. Do tego dobrała buty od YSL za 1 tys. 200 dol. Nie wiadomo, ile wydała na sukienkę, bo był to projekt stworzony specjalnie dla niej, ale z pewnością całość nie przekroczyła kwoty 50 tys. dol.

Styliska o ubiorze Caroline Derpieński

Zapytaliśmy stylistkę gwiazd Ewę Rubasińską-Laniro, czy mimo drogich dodatków Caroline Derpieński wyglądała stylowo.

Jest to stylizacja “overdressed” (z ang. przesadnie ubrana – przyp. red.). Nie jest dostosowana do okazji. Jest przestylizowana. Zakłada na siebie więcej, niż wymaga od niej tego dresscode. Mówiąc o czyjejś stylizacji to mamy gdzieś z tyłu głowy słowo: “styl”. Ja tego stylu u niej nie widzę. Nigdy go nie widziałam. Jest to przypadkowa zbieranina różnych elementów. Być może takich, które sporo kosztują… Pani po prostu reprezentuje przypadkowy styl złożony z przypadkowych rzeczy, które nigdy nie tworzą razem spójnej, wyrafinowanej stylizacji

— podkreśliła dosadnie Ewa Rubasińska-Laniro.

Stylistka uczy Derpieński dobrego stylu? “Dobry strój to harmonia wszystkich elementów”

Ekspertka wyjaśniła, że decydując się na daną stylizacją, powinniśmy brać pod uwagę każdy element stroju. Zdaniem stylistki wszystko musi tworzyć razem spójną całość.

Dobra stylizacja to harmonia wszystkich elementów. Tutaj mamy chaos. Oprócz fantastycznych butów, które byłyby dobre tak naprawdę do wszystkiego. Zwykle to, co ma na sobie Caroline, jest modowym chaosem

— podsumowała stylistka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *