Magda Mołek trafiła do szpitala. Konieczna była pilna operacja

Magda Mołek po ponad trzech latach nieprzerwanej pracy wybrała się na zasłużone wakacje. Niestety podczas urlopu była gwiazda telewizji trafiła do szpitala. Co gorsze, potrzebna była pilna operacja.

Dziennikarka niepokojącymi wiadomościami podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie, wrzucając również zdjęcia ze swojego pobytu w szpitalu.

Magda Mołek nie miała urlopu przez trzy lata

Magda Mołek, choć niespodziewanie w 2019 r. oznajmiła, że to koniec jej przygody z telewizją, nie zniknęła z mediów. Założyła swój kanał na YouTube, gdzie w charakterze gości zapraszała najbardziej znane osoby w Polsce. W ostatnich latach koncentrowała się na rozwijaniu tego projektu, przyszedł jednak moment, że dziennikarka poczuła, że musi odpocząć od pracy i pójść na zasłużony urlop, o czym poinformowała 21 lipca.

“Czas odpocząć. Po ponad trzech latach nieprzerwanej pracy, cowtorkowych premier na moim kanale na YouTubie, W MOIM STYLU jest teraz zadbać o siebie samą i zrobić sobie wakacyjną przerwę” — napisała wtedy Mołek na Instagramie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Magda Mołek (@magda_molek)

Magda Mołek trafiła do szpitala. Potrzebna była operacja

Niestety okazało się, że w trakcie urlopu Magda Mołek trafiła do szpitala. Potrzebna była pilna operacja. Dziennikarka tymi wiadomościami podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie, wrzucając również zdjęcia ze swojego pobytu w szpitalu.

Obiecałam Wam dać znać, gdy będę wracać do pracy. Otóż trochę przedłuża się mój “odpoczynek”, bo życie napisało swój scenariusz. Miałam leżeć i pachnieć (he he), ale konieczna była operacja. Wszystko jest już dobrze. Wracam do siebie, wracam do zdrowia

— napisała Magda Mołek na Instagramie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Magda Mołek (@magda_molek)

Pod wpisem od razu zaroiło się od komentarzy z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. “Magda, wracaj do pełni zdrowia! Dużo siły!” — napisała Anita Werner, a Basia Kurdej-Szatan dodała: “Zdrówka Madziu!”.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *