Aż 11 aut zmiażdżonych w Bydgoszczy. Co się tam stało?!

Szokujące doniesienia z Bydgoszczy! Aż 11 samochodów w jednej chwili zostało zmiażdżonych niczym plastikowe zabawki, a sześć osób trafiło do szpitala. Co tam się wydarzyło?

Roztrzaskana karoseria, powyginana blacha i rozsypane po skrzyżowaniu części. To efekt karambolu, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie, 7 sierpnia na skrzyżowaniu ulic Kamiennej i Gdańskiej w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie).

Aż 11 aut zmiażdżonych w Bydgoszczy. Co się tam stało?

— Samochód ciężarowy marki Scania jechał ulicą Kamienną i wjechał w stojące w korku auta — wyjaśnił polstanews.pl mł. asp. Krzysztof Bratz z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Jak dodał, ciężarówka staranowała dziewięć pojazdów osobowych i jeden ciężarowy.

Samochody dosłownie w jednej chwili zostały zmiażdżone niczym dziecięce zabawki i rozsypane tak, że ul. Kamienna została w całości zablokowana. Pojazdami podróżowało łącznie 14 osób.

— Jedną z nich strażacy musieli wydobyć z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych — powiedział polstanews.pl st. kpt. Karol Smarz rzecznik PSP w Bydgoszczy.

Jak dodał, dwunastu osobom udzielono pomocy medycznej na miejscu, a ostatecznie sześć osób zostało przewiezionych do szpitali.

Karambol w Bydgoszczy. Sześć osób trafiło do szpitala

Do wypadku wezwanych zostało osiem zastępów straży pożarnej oraz cztery zespoły ratownictwa medycznego.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *