Joanna Kurowska nazywa swoją emeryturę “żałosną”. “Będę musiała pracować do końca życia”

Artyści od lat narzekają na swoje emerytury. Do tego grona postanowiła dołączyć Joanna Kurowska. Aktorka w nowym wywiadzie przyznała, że jej emerytalne prognozy prezentują się “żenująco” i najpewniej, by zapewnić sobie godną jesień życia, będzie musiała pracować jeszcze wiele, wiele lat.

Kurowska ukończyła szkołę teatralną w 1988 r. i od tamtej pory pojawia się zarówno na ekranie, jak i deskach teatrów. Ma na koncie role w popularnych produkcjach, takich jak “Czterdziestolatek. 20 lat później”, “13 posterunek”, “Graczykowie, czyli Buła i spóła”, “Świat według Kiepskich”, “Śniadanie do łóżka” czy “Rodzina zastępcza”.

Joanna Kurowska w serialu “Teściowie” gra czarny charakter?

Joanna Kurowska jest również jedną z gwiazd, które występują w serialu “Teściowie”. Produkcja dostępna jest na platformie Polsat Box Go, a już jesienią widzowie obejrzą ją również w telewizji. Kurowska wciela się w serialu w postać Wioli Nagórskiej, której córka (w tej roli Julia Wieniawa) chce wbrew woli rodziców, wyjść za biednego studenta.

To niestety nie podoba się serialowej Wioli, bo znacznie bardziej niż wykształcenie, ceni sobie pieniądze. Kurowska wielokrotnie podkreślała jednak, że rola interesownej teściowej jest jej całkowitym przeciwieństwem.

Joanna Kurowska opowiada o swojej niskiej emeryturze. Co zrobi?

– Niestety, to nie jest tak, jak w amerykańskich serialach, że można zagrać w jednym, a potem żyć z tantiem do końca życia, tylko musimy cały czas coś robić i to robimy – powiedziała w rozmowie z serwisem “Jastrząbpost” Joanna Kurowska. Aktorka podkreśliła, że choć nie jest jeszcze na emeryturze, to sprawdzała już, ile może ona wynosić i niestety nie są to optymistyczne prognozy.

– Ja jeszcze nie mam emerytury. Ale prognozy pokazują, że będzie to żałosna emerytura. Czyli będę musiała pracować do końca życia, z czego się bardzo cieszę. Bo nie wyobrażam sobie życia bez grania. Aktor żyje wtedy, kiedy gra – dodała nieco zasmucona aktorka w nowym wywiadzie.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *