Groza na pogrzebie w Ostrowie Wielkopolskim. Tajemniczy mężczyzna zmarł podczas ceremonii. Nikt nie wie, kim był!

Każdy pogrzeb to trudny moment dla bliskich zmarłej osoby. Tym razem jednak ceremonia była jeszcze bardziej tragiczna ze względu na to, że podczas mszy zmarł jeden z jej uczestników. Sprawa jest tajemnicza, bo policja do tej pory nie wiem, kim był!

Dramat rozegrał się w poniedziałek 7 sierpnia w kościele pw. św. Pawła Apostoła w Ostrowie Wielkopolskim. Ksiądz odprawiał mszę za duszę zmarłej osoby. Żałobnicy modlili się i wspominali osobę, którą tego dnia przyszło im pożegnać. Wtedy doszło do niespodziewanej tragedii.

Ostrów Wielkopolski. Zmarł podczas pogrzebu

W pewnym momencie przytomność stracił jeden z mężczyzn, który przyszedł do kościoła. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe oraz strażaków. Mimo prowadzonej resuscytacji, człowieka tego, niestety, nie udało się uratować.

Sprawa jest tajemnicza, ponieważ wiadomo jedynie, że zmarły miał ok. 60 lat. — Ustalamy danej tej osoby. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Mimo że uczestniczył w pogrzebie, nie było wiadomo, kim jest – zdradza “Faktowi” mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz z policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Według informacji portalu infoostrów24.tv msza pogrzebowa toczyła się dalej podczas trwającej resuscytacji mężczyzny.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *