Miszczak zrobił sobie przerwę od zwalniania gwiazd. Spędza romantyczne chwile z żoną [ZDJĘCIA]

Edward Miszczak ma ostatnio bardzo intensywny czas. Po przyjściu do Polsatu zakasał rękawy i rozpoczął kadrowe roszady. Kilka gwiazd straciło pracę w swoich programach, reszta drży przed telefonem od nowego szefa, licząc, że może jeszcze zagrzać miejsce w stacji na dłużej. Dyrektor programowy Polsatu zrobił sobie jednak przerwę od zwalniania znanych twarzy i oddał się romantycznym chwilom z żoną w nadmorskim kurorcie. Wyglądają jak yin i yang…

On w białej koszuli, ona w białych spodniach. Idealnie uzupełniający się duet. Edward Miszczak ze swoją młodszą żoną, aktorką Anną Cieślak ruszyli na spacer po Sopocie. Oboje w doskonałych nastrojach, postanowili nieco odpocząć od chodzenia i zasiedli w jednej z tawern. Zamówili popularnego drinka i kawę. Edward sączył drinka na przemian z kawą, Anna popijała tylko pobudzający czarny napój.Pogoda sprzyjała zakochanym.

Pogoda sprzyjała zakochanym.W przerwie przyszedł czas na wizytę w ekskluzywnym lokalu.
W przerwie przyszedł czas na wizytę w ekskluzywnym lokalu.
Dyrektor Miszczak sączył napoje podawane ze słomką.
Dyrektor Miszczak sączył napoje podawane ze słomką.

Oby bawili się w malowniczym Sopocie jak najlepiej i jak najdłużej. Bo po powrocie do gmachu Polsatu, kto wie? Może Miszczak znów postanowi zwolnić jakąś gwiazdę…Wkrótce słońce porwało parę do dalszych przechadzek.

Wkrótce słońce porwało parę do dalszych przechadzek.
Trzeba przyznać, że para założyła pasujące do siebie stroje.
Trzeba przyznać, że para założyła pasujące do siebie stroje.

Edward Miszczak i Anna Cieślak – historia ich miłości

Edward Miszczak i Anna Cieślak mieli poznać się na imprezie zamykającej festiwal Off Camera w Krakowie. Ich pierwsze spotkanie zainicjował podobno producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. W 2021 r. Edward poślubił 25 lat młodszą od siebie aktorkę w Krakowie, swoim ukochanym mieście. Choć na początku, para musiała stawić czoła złym językom i głosom zdziwienia, szczególnie sporą różnicą wieku, oni każdego dnia konsekwentnie udowadniają, jak bardzo się szanują i kochają.

Oboje postawili na jasne spodnie.
Oboje postawili na jasne spodnie.
Para miała także identyczne czapki z daszkiem.
Para miała także identyczne czapki z daszkiem.

W wywiadzie dla «Zwierciadła» Anna Cieślak przyznała jednak, że nienawistne komentarze na temat małżeństwa z Edwardem, mocno ją bolały. Nauczyła się jednak je ignorować. – Jak się ma męża starszego o 25 lat, to już z taką kobietą coś musi być nie tak. Ludzie piszą, że popełniam błąd, że co ja wyprawiam, że gdybym miała taką córkę, tobym się jej wstydziła. Kiedyś wiele nocy przepłakałam, teraz to mnie w ogóle nie dotyka. Smutne jest tylko to, że hejtują głównie kobiety – powiedziała rozżalona.

Gwiazdorskiego animuszu dodawały okulary przeciwsłoneczne.
Gwiazdorskiego animuszu dodawały okulary przeciwsłoneczne.
Para na spokojnej przechadzce.
Para na spokojnej przechadzce.

Żeniąc się z Anną Cieślak, Edward również ruszył w nieznane. Do tej pory, jego życie wyglądało przecież zupełnie inaczej. W rozmowie z «Faktem» przyznał, że nadal uczy się zaskakiwać ukochaną czułymi gestami.

Dyrektora i jego ukochanej nie zabrakło na oficjalnej części wydarzenia.
Dyrektora i jego ukochanej nie zabrakło na oficjalnej części wydarzenia.

– Próbuję. Nie mam w tej kwestii doświadczenia, bo z moją pierwszą żoną żyliśmy troszkę na odległość, ona w Krakowie ja w Warszawie. A tutaj żona jest razem ze mną w Warszawie, w mieszkaniu, w domu, w samochodzie więc muszę się od tego przyzwyczajać, ale coraz lepiej mi idzie – opowiadał z dumą.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *