Nowe wieści w sprawie ślubu Cichopek i Kurzajewskiego. Co może przyspieszyć ceremonię?

Zaręczyli się rok temu, więc wszyscy wyczekują ich ślubu. Katarzyna Cichopek (41 l.) i Maciej Kurzajewski (52 l.) są szczęśliwą parą, ale wciąż nie podjęli decyzji o złożeniu przysięgi małżeńskiej. Jak dowiedział się “Fakt”, Kasi wcale do tego nie jest śpieszno. Jest jednak osoba, dla której byłaby gotowa to zrobić.

Katarzyna Cichopek rok temu pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, który dostała od Macieja Kurzajewskiego za oceanem w Stanach Zjednoczonych. Dla wszystkich jest oczywiste, że tuż, tuż będzie ślub. Okazuje się, że Katarzyna nigdy nie był entuzjastką weseliska i nawet składając małżeńską przysięgę Marcinowi Hakielowi w 2008 r. nie była przekonana do tej decyzji.

Dlaczego Katarzyna Cichopek nie myśli o ślubie?

Katarzyna Cichopek była żoną Marcina Hakiela przez kilkanaście lat. Para pobrała się w Zakopanem. Kilka lat później Katarzyna w wywiadzie wyznała.

— To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał — mówiła w wywiadzie dla “Pani” Katarzyna.

Teraz Cichopek ma podobne podejście do sprawy, ale jest osoba, która widząc zakochaną i szczęśliwą Kasię, chciałaby zobaczyć ją na ślubnym kobiercu. Jest to babcia Cichopek, która też ma na imię Katarzyna i dwa miesiące temu skończyła 100 lat.

— Kasia wie, że babcia widzi jej szczęście i chciałaby zobaczyć, jak bierze ślub z Maćkiem, którego bardzo polubiła. Kasia sama o tym wciąż nie myśli, nie chce niczego przyspieszać, ale radość babci i jej słowa są dla Kasi ważne — mówi nasz informator.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *