Taka sytuacja w Opolu. Policjant ukarany mandatem. I to niemałym!

We wtorek rano w Opolu na skrzyżowaniu ul. Oleskiej, Chabrów i Okulickiego osobowy ford zderzył się tam z policyjnym MAN-em. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Mandatem ukarano kierowcę radiowozu.

Jak się okazało, sprawcą kolizji był policjant, kierujący radiowozem. Nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wymusił pierwszeństwo. Samochód osobowy uderzył w bok policyjnego busa, a siła uderzenia była tak duża, że radiowóz przewrócił się na bok.

Radiowóz zderzył się z osobówką w Opolu

Rzecznik opolskiej policji podkomisarz Dariusz Świątczak poinformował, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Przyznał, że mundurowi nie jechali do żadnej akcji, a ich wóz nie miał włączonych sygnałów świetlnych ani dźwiękowych.

— Zdarzenie zakończono mandatem dla kierowcy radiowozu. Zgodnie z taryfikatorem za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej został ukarany mandatem w wysokości półtora tysiąca złotych

— wyjaśnił policjant w wypowiedzi dla TVN24. Pojazdami biorącymi udział w kolizji jechały łącznie trzy osoby

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *