Cichopek i Kurzajewski znowu na wakacjach. Gdzie tym razem?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po wizycie w słonecznej Turcji wybrali się na kolejny urlop. Wybrali popularne miejsce, do którego co roku przylatują tłumy turystów. Jak podkreślili w mediach społecznościowych, sami sobie wszystko zorganizowali, bo uwielbiają podróżować niezależnie od innych.

W Turcji prowadzący “Pytania na śniadanie” musieli słono zapłacić za nocleg w luksusowym hotelu. Ciężko jednak na to zapracowali, a że najwyraźniej ciągle brakuje im słońca, postanowili pojechać w kolejną podróż.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wypoczywają w Grecji. To ich kolejna podróż

Tym razem para złapała wytchnienie w Grecji. Cichopek dodała post ze zdjęciami z wakacjami, w którym podzieliła się własnym przepisem na udane wakacje.

Kochamy podróżować na własną rękę! Bycie niezależnym i wolnym w podróżach daje ogromną satysfakcję i radość. Daje mi również możliwość eksplorowania świata według własnych zainteresowań i preferencji. Mogę decydować, gdzie chcę iść, jak długo tam zostać i jak spędzić czas. To jest prawdziwa wolność! Jeśli jeszcze nie próbowaliście podróżować na własną rękę, gorąco was do tego zachęcam! Bądźcie niezależni, wolni i cieszcie się podróżami w swoim własnym tempie

— podkreśliła aktorka na Instagramie.

Cichopek i Kurzajewski na wakacjach w Turcji. Tyle zapłacili za hotelową dobę!

Para wybrała się pod koniec lipca do Turcji, gdzie korzystali w pełni z tamtejszych atrakcji. Portal Pudelek.pl ustalił, że gwiazdy TVP nocowały w pięciogwiazdkowym hotelu w miejscowości Alanya. Doba w luksusowym miejscu kosztuje za cztery osoby aż 2 tys. zł! Cichopek i Kurzajewski mogli wypoczywać w przepięknych wnętrzach. Mieli także zagwarantowaną prywatną plażę i okna z widokiem na Morze Śródziemne.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *