Tomek po koncercie wsiadł do złego pociągu i przepadł. Przekazano tragiczne informacje

18-letni Tomek pojechał ze znajomymi na koncert w Gorzowie Wielkopolskim i słuch po nim zaginął. Jego krewni od kilku dni umierali z niepokoju, bo pojawiły się informacje, że chłopak wsiadł do złego pociągu i mógł być w złym stanie psychicznym. Niestety, właśnie ziścił się najczarniejszy scenariusz. Poszukiwania zakończono.

Tomek 4 sierpnia pożegnał się z bliskimi i razem z grupą znajomych wsiadł do pociągu w Głogowie (woj. dolnośląskie), gdzie mieszka. Celem ich podróży był Gorzów Wlkp. i koncert rapera Vkie w tamtejszej Wartowni.

Gorzów Wlkp. Zaginął Tomasz z Głogowa. Po koncercie odłączył się od znajomych

Tuż po koncercie, wczesnym rankiem w sobotę, 5 sierpnia, 18-latek miał wrócić pociągiem do domu. Około 7 rano poszedł razem ze znajomymi na dworzec kolejowy, ale tam wydarzyło się coś, co trudno wytłumaczyć — chłopak nieoczekiwanie odłączył się od grupy i odszedł w nieznanym kierunku.

Od tamtego czasu Tomasz nie wrócił do domu, nie kontaktował się z bliskimi, a jego telefon nie odpowiadał. Nie wiadomo, co się z nim dzieje, gdzie jest.

Wsiadł do złego pociągu

“Jak wynika z dotychczasowych informacji, zaginiony miał wsiąść w pociąg jadący w kierunku Zielonej Góry, jednak najprawdopodobniej nie pojechał nim. 5 sierpnia w godzinach porannych (około godziny 8) zaginiony widziany był na dworcu kolejowym w miejscowości Krzyż Wielkopolski, gdzie poznał grupkę młodych ludzi, których poinformował, że chciałby się dostać do domu w miejscowości Głogów. Niestety wszelki ślad po nastolatku tam się urywa” — pisano na facebookowym profilu “Poszukiwani, zaginieni cały świat”.

Jak powiedziała siostra Tomka Włodarczyka w rozmowie z portalem Gorzowianin.com, nikt nie wiedział, dlaczego 18-latek wysiadł z pociągu w Krzyżu Wielkopolskim. — Tomek jest w złym stanie psychicznym! — mówiła kobieta.

Tragiczny finał poszukiwań

Jak przekazała w czwartek, 10 sierpnia, rano Natalia Szymańska, rzeczniczka prasowa policji w Głogowie, poszukiwania 18-letniego Tomka zostały zakończone. Policjantka nie chciała jednak informować o ich wyniku. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika jednak, że finał jest tragiczny – znaleziono ciało nastolatka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *