Bohaterka “Królowych życia” wzięła ślub. Mąż jest od niej młodszy o 30 lat [ZDJĘCIA]

Adrianna Eisenbach, znana z “Królowych życia” wzięła ślub. Zdjęciami z jednego z najważniejszych dni w życiu podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Celebrytka ujawniła, że organizacją uroczystości w całości zajęła się mama jej 30 lat młodszego męża.

Adrianna Eisenbach była jedną z barwniejszych bohaterek reality show “Królowe życia”. Pomimo tego, że wystąpiła tylko w jednym sezonie, szybko zaskarbiła sobie sympatię rzeszy fanów. Jej znakiem rozpoznawczym są liczne tatuaże. 54-latka jest obecnie najbardziej wytatuowaną kobietą w Polsce.

Tuszem pokryte jest aż 96,05 proc. powierzchni jej ciała, a tatuaże zdobią nawet jej twarz. Zaskakujące jest to, że Adrianna swój pierwszy tatuaż zrobiła dopiero w 2017 r., kiedy miała 48 lat.

Adrianna Eisenbach z “Królowych życia” wzięła ślub

Po zniknięciu z ekranów Adrianna pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. W czerwcu celebrytka pochwaliła się zaręczynami. Jej ukochany Dawid Zlatan, posługujący się w sieci pseudonimem “Scandal King” oświadczył się Adzie podczas wakacji w Turcji.

“ZARĘCZYNY. W Kapadocji na punkcie widokowym gdy wszystkie balony uniosły się do góry, podziwiając wschód słońca, piękne kolorowe widoki… nagle podszedł do mnie David i uklęknął… Nie wiedziałam, co się dzieje, nie spodziewałam się tego co usłyszę i zobaczę” – opisywała na Instagramie podekscytowana Adrianna. Teraz okazało się, że zakochani nie czekali długo ze ślubem. Pobrali się trzy miesiące po zaręczynach, o czym poinformowali swoich fanów w mediach społecznościowych. Była “Królowa życia” opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z małżeńskiej sesji. Przy okazji ujawniła, że zarówno za ich stylizacje, jak i organizację ślubu oraz wesela odpowiadała jej teściowa.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *