Podała na obiad grzyby, zmarły trzy osoby. Rok wcześniej jej mąż zapadł na tajemniczą chorobę

Kilka dni temu media obiegła informacja o tragicznej w skutkach rodzinnej kolacji. 48-letnia Australijka podczas spotkania podała posiłek z grzybami. Następnego dnia cztery osoby trafiły do szpitala, a trzy z nich zmarły. Teraz wyszło na jaw, że były mąż Erin, Simon Patterson, w przeszłości podejrzewał kobietę o otrucie go.

Erin Patterson 29 lipca zorganizowała spotkanie z rodziną, podczas którego zaserwowała posiłek najprawdopodobniej zawierający trujące grzyby. Jak się okazuje, na kolację zaproszony był również były mąż Australijki, jednak w ostatniej chwili zrezygnował. Rok temu prawie umarł z powodu tajemniczej choroby.

Były mąż w ostatniej chwili zrezygnował z tragicznej w skutkach kolacji

Patterson zaprosiła na kolację byłych teściów — Gail (70 l.) i Dona (70 l.) Pattersonów, a także siostrę Gail, Heather (66 l.) oraz jej męża Iana (68 l.). Obecne było także dwoje dzieci Erin i Simona, jednak one jadły inne dania. Następnego dnia cała czwórka zaproszonych gości trafiła na intensywną terapię, a życia trojga z nich nie udało się uratować.

Na początku tego tygodnia ujawniono, że Simon także został zaproszony przez Erin na tragiczne w skutkach spotkanie w jej domu w Leongatha w regionie South Gippsland w Victorii. Na szczęście dla niego, mężczyzna wycofał się w ostatniej chwili.

Tajemnicza choroba prawie go zabiła. Żona próbowała go otruć?

Wyszło na jaw, że były mąż kobiety, która znajduje się w centrum śmiertelnego “grzybowego lunchu”, rok temu zapadł na tajemniczą chorobę, przez którą prawie umarł. Przyjaciel Simona zdradził “Herald Sun”, że mężczyzna podejrzewał żonę o otrucie go toksyną podaną w jedzeniu.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *