Hakiel wynajął detektywa. Ile kosztuje zebranie dowodów zdrady?

Marcin Hakiel, były Katarzyny Cichopek i tajemniczej Dominiki, przyznał, że skorzystał z usług detektywa. “Fakt” sprawdził cenniki. Wrażenie robi już stawka za godzinę, a gdzie tu mowa o całości.

Marcin Hakiel był przez 14 lat mężem Katarzyny Cichopek, serialowej Kingi z “M jak miłość”. Nagle gruchnęła wieść o rozwodzie. – Potocznie mówiąc, nie chciałbym prać brudów. Ale najtrudniejszy moment był chyba taki, że moja partnerka od jakiegoś już czasu prosiła o wolność. O więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem. No, a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię – przyznał znany tancerz w wywiadzie. Wyszło na jaw, że Cichopek związała się z dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim. Jej eks mąż ułożył sobie życie z Dominiką, ale ten związek nie przetrwał. Kobieta wyznała, że powodem rozstania był “brak inicjatywy” ze strony partnera, Hakiel skwitował na Instagramie: – Nie układało nam się od jakiegoś czasu i się rozstaliśmy. Gdy dociekliwi internauci podpytywali go o szczegóły z życia osobistego, tancerz zdecydował się na wyjątkowo szczere wyznanie…

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *