Jakimowicz na drodze. Stroi miny w samochodzie, pluje, a jednocześnie… Mamy zdjecia

Jarosław Jakimowicz kocha jazdę samochodem, ale dość często dawał powód do tego, by pisać o tym, jak zachowuje się za kółkiem. Tym razem dawny aktor i gwiazdor TVP Info co prawda jechał z zapiętymi pasami, ale w samochodzie zrobił coś, co nas jednak mocno zdziwiło.

Jakimowicz słynie z zamiłowania do dużych, eleganckich samochodów. “Gdy mieszkałem w Niemczech, pokochałem niemieckie auta. Zmieniałem je dość często, miałem golfy, passaty, audi. Byłem zafascynowany motoryzacją. Jako młody i dynamiczny człowiek, takie też auta kochałem” — mówił w wywiadzie dla agencji AKPA, która pokazała jego najnowszy nabytek, luksusowe auto z USA — czerwonego Dodge’a Chargera za ponad 255 tys. zł.

Jarosław Jakimowicz zadrwił z napływowych warszawiaków. Sam jest z Kutna

Ostatnio zaś Jakimowicz zasłynął filmikiem, w którym piętnował kierowcę — jak podejrzewał — spoza Warszawy, który śmiał go sfilmować, gdy stał na światłach i zerkał w telefon.

—Rzadko to robię, ale już po prostu nagram, bo aż ulewa się mi. Jak można być takim frajerem tępym, taką po prostu pałą. Jedzie koleś, broda, taki widzę męski. Męski, jak te wszystkie wieśniaki, co się najechały do Warszawy. Oczywiście ma Q7 czy Q8, czy Q nie wiem ile jeszcze… W ogóle piękny, wielki samochód SUV – zaczął swoje nagranie Jarosław Jakimowicz.

– Jedzie z dziewczyną, tam się patrzy, gimnastykuje. Przyjechał, mieszka zapewne w miasteczku Wilanów, warszawiak… No i tam coś ja sobie piszę w telefonie, jak stoję na światłach. No i tak patrzę, zerkam kątem oka, a jestem czujny, bo żyje w tym padole po prostu od tylu lat wśród tego wieśniactwa zakłamanego. Nie wiem po prostu zazdrosnych, zawistnych ludzi – dodał po chwili były gwiazdor TVP Info.

— A jak zwolniłem samochód, żeby się wyrównał, bo chciałem mu powiedzieć parę słów temu przystojnemu, męskiemu, nafaszerowanemu testosteronem mężczyźnie, z tym męskim spojrzeniem, to się mówiąc krótko — ob**ał. O matko, co to się dzieje na tym świecie. Naprawdę to jest w ogóle straszne – żalił się Jakimowicz.

Internauci po publikacji tego filmiku przypomnieli Jakimowiczowi, że sam też z Warszawy nie pochodzi. Jest z Kutna.

Tak zachowuje się Jakimowicz za kółkiem

Na zdjęciach, które dostaliśmy widać wyraźnie, że celebryta nie do końca zachowuje się, jak cywilizowany mieszkaniec stolicy. To, że pluje czymś przez otwarte okno samochodu to naprawdę niewiele. Gorzej, że Jakimowicz parkował samochód, rozmawiając przez telefon, o co też można by się przyczepić… Na szczęście nie jechał ulicą, tylko był na parkingu, ale jednak w takiej sytuacji łatwo się zagapić.

Jakimowicz sam przyznał kiedyś, z przepisami zdarza mu się rozmijać. — Oczywiście, że nie jeżdżę zgodnie z przepisami. Ktoś, kto tak mówi, kłamie. Wydaje mi się, że nie ma takich kierowców. Nie zwracam uwagi na puste radary. Nie reaguję na absurdalne ograniczenia prędkości — wyliczał aktor, podkreślając, że chodzi mu głównie o limity prędkości. Twierdzi jednocześnie, że jest “dobrym kierowcą”…

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *