Zenek Martyniuk zmiażdżony przez widzów. “Chłop się męczy”

Fala krytyki wylała się w sieci po pierwszym dniu Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Widzowie nie mają litości zarówno dla zagranicznych, jak i polskich gwiazd imprezy Polsatu. Szczególnie mocno oberwał Zenek Martyniuk. Tym razem nie za poziom muzyczny, ale za poziom znajomości języka obcego.

W piątek 11 sierpnia w amfiteatrze nad Jeziorem Czos rozpoczął się Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Już po pierwszym dniu wielu widzów nie może tego słuchać.

Festiwal Weselnych Przebojów. “Po angielsku chłop się męczy”

Pierwszego dnia festiwalu na scenie wystąpili m.in. Boys, Akcent i Zenek Martyniuk, Sławomir, Helena Vondráčková, Playboys, Halina Mlynkowa, Szpilki, oraz zagraniczne gwiazdy, Sheyla Bonnick The Sounds of Boney M. i Francesco Napoli.

Zestaw popowych i disco polowych gwiazd najwyraźniej nie jest gwarancją sukcesu i dobrej zabawy. Widzowie dają wyraz swojemu niezadowoleniu w komentarzach pod nagraniami z fragmentami koncertów, które zostały opublikowane na oficjalnym profilu Polsatu na Facebooku. Dostało się nawet zapowiadanej na hit zagranicznej gwieździe — grupie, która wykonuje niezapomniane przeboje zespołu Boney M.

“Kaleczenie pięknej muzyki”;

“Uczcijmy minutą ciszy tych wszystkich, którzy na to kupili bilety”;

“Ich występ to totalna masakra” — piszą internauci pod filmikiem z fragmentem ich koncertu.

Festiwal Weselnych Przebojów. “Zenek angielski z kartki czyta”

Prawdziwa lawina szyderczych opinii spadła jednak na głowę Zenka Martyniuka. Postanowił on zmierzyć się z niezapomnianym przebojem “Words”, który w oryginale w latach 80. wykonywał F.R. David. I Zenek poległ. “Dramat”, “Profanacja piosenki”, “Masakra” — to opinie najczęściej przewijające się w komentarzach pod filmikiem z nagraniem tego utworu.

Internauci przede wszystkim jednak zwracają uwagę, że Zenek niemiłosiernie kaleczy język angielski!

“Na przyszłość, to zróbcie festiwal polskich weselnych przebojów. Przynajmniej nasi artyści nie będą kaleczyć języków obcych i będą rozumieć, o czym śpiewają”;

“Normalnie jak kumkanie żab w stawie. Daliby chłopu i odbiorcom odpocząć trochę i nie kaleczyć ludzkiego ucha!”;

“Werds … brawo Zenek”;

“Angielski jak u prezydenta”;

“Zenek ten angielski z kartki czyta”;

“Ja tak śpiewałam, jak nie znałam języka pod trzepakiem”;

“Tak jak lubię Zenka, jeden z nielicznych w disco polo, tak jestem na nie. W utworze po angielsku widać, że chłop się męczy” — krytykują internauci na oficjalnym profilu Polsatu.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *