Tajemnicze zaginięcie pana Józefa. Wyjechał rowerem i przepadł. Policja prosi o pomoc

Bliscy 72-letniego Józefa Bałchanowskiego umierają z niepokoju. Senior ostatni raz był widziany w piątek 11 sierpnia 2023 r. około godz. 19:00, w miejscowości Żółwin (woj. lubuskie). Mężczyzna poruszał się rowerem. Od tamtej pory wszelki ślad po panu Józefie zaginął. Policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich prowadzą poszukiwania za zaginionym Józefem Bałchanowskim. Senior ostatni raz był widziany w piątek 11 sierpnia 2023 r. około godz. 19:00 w miejscowości Żółwin (woj. lubuskie). Mężczyzna poruszał się rowerem. Od tamtej pory wszelki ślad po panu Józefie zaginął.

Żółwin. Tajemnicze zaginięcie pana Józefa. Policja prosi o pomoc

Policja podała rysopis zaginionego seniora.

“Mężczyzna ma 72 lata, jest szczupłej budowy ciała, ma ok 168 cm wzrostu. Zaginiony nosi okulary z ciemnobrązowymi, prostokątnymi ramkami. Brak informacji o ubraniu w chwili zaginięcia” — przekazali mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Portal lubuskie24.pl donosi, że mężczyzna choruje na alzheimera i bierze lekarstwa. Osoby, które mają informację o zaginionym proszone są o kontakt pod numerem telefonu 112 lub 477925211.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *