Znaleźli nieprzytomnego 14-latka leżącego na chodniku. W szpitalu przeżyli szok

Był nieprzytomny i ewidentnie pilnie wymagał pomocy medycznej. Policjanci z Gostynina (woj. mazowieckie) znaleźli 14-latka leżącego na chodniku na obrzeżach miasta. Nastolatek trafił do szpitala. Okazało się, że był kompletnie pijany. Gdy funkcjonariusze spojrzeli na wynik badania, dosłownie łapali się w niedowierzaniu za głowy.

Fatalnie zakończyło się dla 14-letniego chłopca wakacyjne eksperymentowanie z alkoholem. W sobotę, 12 sierpnia, wieczorem młody mieszkaniec Gostynina przewrócił się na chodniku na ulicy Zamkowej i stracił przytomność. Nieprzytomnego nastolatka znaleźli dzielnicowi.

Gostynin. Nieprzytomny nastolatek leżał na chodniku. Miał ponad 3 promile alkoholu!

Policjanci nie mieli wątpliwości, że chłopiec pilnie potrzebuje pomocy. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, a po przebadaniu 14-latka podjęto decyzję o przewiezieniu go do szpitala. Okazało się bowiem, że nastolatek jest silnie zatruty alkoholem. Jak informuje lokalny portal gostynin24.pl, w organizmie chłopaka stwierdzono ponad 3 promile alkoholu! Dla tak młodego alkoholu to już niemal dawka śmiertelna.

Policjanci wyjaśniają teraz, skąd nieletni mieszkaniec Gostynina miał dostęp do alkoholu. Nastolatek za swój wybryk będzie odpowiadał przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *