Anna Lewandowska nie daje znaku życia. Bliska jej osoba przerwała milczenie

Anna Lewandowska zniknęła z mediów społecznościowych. Od blisko dwóch tygodni nie opublikowała żadnego wpisu, ani nie pokazała się na InstaStory. Ze względu na to, że od lat codziennie komunikowała się z fanami, jej dłuższa nieobecność wywołała spore poruszenie w sieci. Bliska osoba z otoczenia Lewandowskiej w końcu zabrała głos.

Anna Lewandowska jest najpopularniejszą Polką na Instagramie. Jej profil obserwuje już blisko 5,5 mln osób. Żona Roberta Lewandowskiego jest nie tylko trenerką, ale także prawdziwą bizneswoman. Każdego dnia w mediach społecznościowych poza motywowaniem kobiet do zdrowego stylu życia, promuje swoje liczne marki.

Anna Lewandowska zniknęła z sieci

Anna Lewandowska przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że każdego dnia komunikuje się z nimi w mediach społecznościowych. Niedawno jednak zniknęła. Ostatni post trenerka opublikowała na Instagramie 5 sierpnia, a następnie przepadła, jak kamień w wodę.

Blisko dwa tygodnie temu Lewandowska podzieliła się z fanami zdjęciami z rodzinnych wakacji. “Family time” – napisała pod serią kadrów z wypoczynku w Hiszpanii.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *