Co za obrazek na ramówce TVP. Gwiazda się uśmiechała, ale buty musiały ją cisnąć! ZDJĘCIA

Jest tancerką, więc troska o stopy powinna być dla niej najważniejsza. Ale by zrobić wrażenie na ramówce TVP, najwyraźniej była gotowa na największe poświęcenia. Włożyła więc bardzo gustowne szpilki z noskiem w szpic. Eleganckie buciki faktycznie idealnie pasowały do spódnicy, ale stopy celebrytki wyglądały na udręczone! Domyślacie się już, o kogo chodzi?

Telewizja Polska ma wielkie plany na jesień. Chce zaskoczyć widzów nowymi serialami i programami. O tym, co od września pokaże na mały ekranie, poinformowała podczas prezentacji jesiennej ramówki, która odbyła się w Stajaniach Kubickiego w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Prezentacja nowej ramówki to idealna okazja, aby w jednym miejscu zebrały się największe gwiazdy Telewizji Polskiej. Szczególnie dla pań to również możliwość zabłyśnięcia na czerwonym dywanie. W wystrzałowych kreacjach chętnie pozowały fotoreporterom. Wśród nich była Sandra Kubicka, która postawiła na letni, zwiewny zestaw, Agnieszka Kaczorowska w długiej satynie oraz Edyta Herbuś, która postanowiła na wyjątkowo elegancki odcień zieleni.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *