Na mięsnym w Auchan poprosiła o cztery plasterki szynki. “Zrobiło mi się głupio przed ludźmi z kolejki”

Gdańszczanka poszła po sprawunki do Auchan. Przy ladzie z mięsem przeżyła szok. — Chciałam raz w życiu kupić lepszą wędlinę. I proszę, oto co dostałam! — pokazuje “Faktowi”. Przyznamy, to zaskakuje.

Czytelniczka z Gdańska wybrała się po kilka rzeczy do hipermarketu Auchan. — Pomyślałam raz się żyje, zaszaleję i kupię lepszą wędlinę dla dzieci — relacjonuje pani Katarzyna. Przy ladzie z mięsem poprosiła o szynkę wołową. — Wróciłam do domu, pokazałam córce zawiniątko. Złapała się za głowę i powiedziała “mama, przecież to się do Faktu nadaje” — opowiada klientka. Oto, ile zapłaciła za cztery (dosłownie!) plastry wędliny.

Czytelniczka mówi ile zapłaciła za cztery plasterki wędlina w Auchan

Kto skusi się na szynkę wołową, którą kupiła nasza czytelniczka, musi przygotować się na słony wydatek. Kilogram kosztuje… 82,99 zł! — Za cztery plastry zapłaciłam 8,80 zł — mówi pani Katarzyna. Jak dodaje, gdy zobaczyła cenę na opakowaniu, w pierwszym momencie chciała je zwrócić sprzedawczyni. — Zrobiło mi się głupio przed ludźmi z kolejki i jednak wzięłam tę wędlinę — opowiada.

Czy w parze z kosmiczną ceną szła wysoka jakość? Klientka przyznaje, że faktycznie smakowało wybornie. — Niestety, to nie zakup na mój portfel — kwituje.

Cena szynki wołowej

Zerknęliśmy na ceny wspomnianej wędliny w innych miejscach. Cóż, nigdzie nie jest tania.

W Szczecinie kilogram szynki wołowej w cenie 140 zł. Firma sprzedająca ekologiczne wyroby przez internet chce 99 zł. Sieć, która ma sklepy mięsne w Warszawie i w okolicach, wyceniana kilo na 73,50 zł. Najniższa cena, którą znalazł “Fakt” to 62,65 zł — tyle kosztuje szynka z mięsa wołowego oferowana przez małopolski sklep internetowy.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *