Co za weselne stroje Skiby i młodszej żony. Stylistka zwraca uwagę na ważny szczegół

Opowiadali o tym przez wiele miesięcy i w końcu się stało. Krzysztof Skiba poślubił 26 lat młodszą Karolinę Kempińską. Państwo młodzi naprawdę się postarali, by tego dnia wyglądać wyjątkowo. Jak ich weselne stroje oceniła modowa ekspertka?

Dwa lata temu rockman Krzysztof Skiba wybrał się na jedną z show-biznesowych imprez nie sądził, że w jednej chwili zmieni się całe jego życie. A jednak. Poznał bowiem młodszą o 26 lat Karolinę Kempińską i zapragnął wielkiej życiowej rewolucji.

– Poznaliśmy się na evencie, który Krzyś prowadził i na początku miałam mu pomóc w jakiś eventach. Najpierw była przyjaźń, koleżeństwo… – opowiada później w wywiadzie dla “Faktu” Karolina Kempińska.

Dla Karoliny Skiba rozwiódł się z żoną

Nie trzeba było długo czekać, by znany muzyk podjął decyzję o rozwodzie z żoną Renatą, z którą ma dwóch dorosłych synów. Wyrok w rozwodowej sprawie zapadł na początku 2023 r. — Jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy. Jestem już wolnym człowiekiem — powiedział “Faktowi” tuż po rozprawie rozwodowej, która trwała zaledwie 20 minut Krzysztof Skiba.

Skiba mógł w końcu rozpocząć przygotowania do ślubu z Karoliną. – Ślubu będzie nam udzielała prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Odbędzie się w plenerze, gdzie będzie specjalnie zbudowana scenografia. Będzie tak po amerykańsku, bo to jest teraz modne – chwalił się w jednym z licznych “przedślubnych” wywiadów Krzysztof Skiba.

Stylistka pod wrażeniem strojów Krzysztofa Skiby i jego żony Karoliny

Jak na ślubie zaprezentowali się Krzysztof Skiba i jego małżonka? Jak ich stroje oceniają znawcy mody? Zapytaliśmy o to znaną stylistkę Ewę Rubasińską-Ianiro. Jej zdaniem Skiba i jego małżonka prezentowali się bardzo klasycznie, ale i z rockowym pazurem.

– Krzysztof wyglądał naprawdę bardzo dobrze w garniturze – powiedziała w rozmowie z “Faktem” Ewa Rubasińska-Ianiro. – Wiem, że nie jest dobrze go ubrać, bo go ubierałam, ale tu zaprezentował się naprawdę dobrze. Krzysiek wie, w jakiej marynarce jest mu dobrze i co robić, że nie przyćmić partnerki – dodaje.

Stylistka gwiazd podkreśla, że nie obyło się bez rockowego akcentu. Czarnego krawata. Żeby nie było za grzecznie i za banalnie.

Ewę Rubasińska-Ianiro mówi też, że panna młoda bardzo tradycyjnie podeszła do ślubu.

– Bardzo kobiecy krój z szerokim dołem, z ładnym dekoltem, z bardzo modnymi w tym sezonie rękawami, opuszczonymi – zaznacza Ewa Rubasińska-Ianiro. – Wianek z polnych kwiatów to jej podkreślenie stylizacji – dodaje.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *