Irina Shayk zapomniała sukienki? W samej bieliźnie balowała na festiwalu w Cannes [GALERIA]

Piękna Irina Shayk (37 l.) rozgrzała do czerwoności publiczność festiwalu w Cannes. Na czerwonym dywanie pojawiła się bowiem… w samej bieliźnie, w dodatku w chyba lekko za małym staniku. Miała na sobie co prawda halkę, ale całkowicie przezroczystą. To nowy trend na wielkich galach? Fani podzieleni.

Skandal na festiwalu w Cannes. Irina Shayk półnago!

Tegoroczny festiwal w Cannes przejdzie do historii jako ten, w czasie którego gwiazdy prezentowały się w najodważniejszych kreacjach w historii. Do grona piękności, które pokazały na czerwonym dywanie bardzo dużo, dołączyła Irina Shayk. 37-letnia supermodelka to była ukochana Bradleya Coopera, z którym doczekała się córki, 6-letniej dzisiaj Lei. Piękna brunetka na jednej z najważniejszych imprez branży filmowej na świecie zaprezentowała się w… samej bieliźnie.

Irina Shayk w samej bieliźnie w Cannes. “To najgorsze, co tu widziałam”

Shayk przed fotoreporterami stanęła odziana w bardzo skąpe figi i lekko przyciasny stanik. Włożyła na siebie co prawda halkę sięgającą do kolana, ta jednak była całkowicie przezroczysta. Supermodelka dopełniła stylizacji wielkim naszyjnikiem i siateczkowymi długimi rękawiczkami. Część jej fanów nie kryła zachwytu, wiele osób jednak zwraca uwagę, że festiwale o takim prestiżu rządzą się swoimi prawami, a Shayk przesadziła i wyglądała po prostu tandetnie. “To chyba najgorsze, co zobaczyłam kiedykolwiek w Cannes” – cytuje wypowiedź jednej z Internautek “Page Six”. “Jest cudowna, jej ciało jest niezaprzeczalnie powalające, a to jest fajny look, ale na przykład na Grammy lub pokaz mody projektanta. Ale nie do Cannes” – mówi ktoś inny. Zgadzacie się?Irina Shayk zapomniała sukienki? Na imprezę poszła w samej bieliźnie!Irina Shayk zapomniała sukienki? Na imprezę poszła w samej bieliźnie!Irina Shayk zapomniała sukienki? Na imprezę poszła w samej bieliźnie!Irina Shayk zapomniała sukienki? Na imprezę poszła w samej bieliźnie!Irina Shayk zapomniała sukienki? Na imprezę poszła w samej bieliźnie!Irina Shayk zapomniała sukienki? Na imprezę poszła w samej bieliźnie!

Irina Shayk zapomniała sukienki? Na imprezę poszła w samej bieliźnie!Irina Shayk zapomniała sukienki? Na imprezę poszła w samej bieliźnie!Irina Shayk zapomniała sukienki? Na imprezę poszła w samej bieliźnie!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irina shayk (@irinashayk)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *