Smutne informacje z Sieradza. Ksiądz Grzegorz Drzewiecki nie żyje

Smutne informacje z Sieradza (woj. łódzkie). Zmarł ksiądz Grzegorz Drzewiecki, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Księżnej Sieradzkiej. Miał 63 lata. Przyczyna śmierci duchownego nie została podana do wiadomości publicznej.

Ksiądz prałat Grzegorz Drzewiecki był kustoszem Sanktuarium Matki Bożej Księżnej Sieradzkiej w Charłupi Małej w powiecie sieradzkim (województwo łódzkie). Zmarł w sobotę, 19 sierpnia w wieku 63 lat.

Smutne informacje z Sieradza. Ksiądz Grzegorz Drzewiecki nie żyje

Smutną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał starosta sieradzki Mariusz Bądzior.

“Księże prałacie Grzegorzu, zawsze pozostaniesz w mojej pamięci, wspomnieniach i modlitwie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie” — napisał w opublikowanym na Facebooku poście Mariusz Bądzior.

Ksiądz Grzegorz Drzewiecki, jak podaje serwis o2.pl, w latach 80. przez cztery lata sprawował wikariat w Charłupi Małej. W latach 1993-1998 był proboszczem parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Osieku nad Wisłą, a później — również jako proboszcz — w 1998 r. wrócił na parafię św. Wojciecha w Sieradzu-Męce.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *