Andrzej Piaseczny pokazał Kacpra. “Dwaj przystojniacy, bądźcie szczęśliwi”

Andrzej Piaseczny właśnie zapowiedział w sieci nowy projekt. Przy okazji artysta przedstawił swojego muzycznego partnera – Kacpra.

Pewien czas temu piosenkarz pierwszy raz odważył się opowiedzieć o swojej orientacji seksualnej, zamieszczając w sieci utwór: “Miłość”. W osobistym tekście wyśpiewał słowa o “dzieleniu życia tylko z nim”. “Piasek” do tej pory nie pochwalił się w mediach swoim życiowym partnerem.

Andrzej Piaseczny pokazał Kacpra

Andrzej Piaseczny przez wiele lat nie mówił głośno o swojej orientacji seksualnej. Piosenkarz przełamał się dopiero w utworze “Miłość”, który opublikował w 2021 r. Teraz artysta przedstawił w mediach społecznościowych swojego muzycznego partnera, Kacpra Guita. Część fanów uznała w komentarzach, że to życiowy partner “Piaska”.

“Kiedyś, dawno, dawno temu bywało tak, że zanim jeszcze pomyślano o nagrywaniu czegokolwiek, zespół robił sobie najpierw zdjęcia. No i voila, oto jesteśmy. Z tym że jak uważny obserwator naszych profilów dostrzegł, Kacper i ja jesteśmy już po próbach, a nawet mamy plakacik koncertowy” — napisał Piaseczny na Instagramie, publikując fotografię z muzykiem grającym na gitarze.

“Będzie przepięknie”;

“Panowie, czekamy”;

“Piękna para”;

“Dwaj przystojniacy, bądźcie szczęśliwi” — cieszą się fani.

Na ten ostatni komentarz “Piasek” odpowiedział jednak znacząco:

“Zapraszamy na grudniowe koncerty, chętnie tym szczęściem się podzielimy. Jeszcze zanim święta już w grudniu!” – napisał wokalista.

“Piasek” planuje ślub

Andrzej Piaseczny nie chce zdradzać, kto jest jego partnerem. W jednym z wywiadów ujawnił za to, że planuje wziąć z nim ślub. Muzyk w wywiadzie dla “Wprost” zdradził, że jeśli wybrana opcja polityczna, która będzie rządzić w Polsce, wyrazi zgodę na śluby partnerskie, to on będzie pierwszym, który sformalizuje związek.

— Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy — powiedział Andrzej Piaseczny.

W wywiadzie dla “Repliki” muzyk wyznał: “Jestem w szczęśliwym związku z moim partnerem od dobrych kilku lat”. W podcaście “Wprost przeciwnie” wyznał, że wraz z partnerem mieszka w domu w Górach Świętokrzyskich.

— Mieszkam na wsi od 20 lat. Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać — zdradził muzyk, który mieszka w swoim zakątku z mamą i partnerem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *