Dramat zwierzęcia na działkach! Kotek był męczony i zakopany żywcem. Jaki potwór to zrobił?

Dramat zwierzęcia na Dolnym Śląsku! Kotek na działkach oddalił się od swoich właścicieli. Gdy wrócił, był w strasznym stanie. Weterynarz nie był w stanie mu pomóc, zwierzaka trzeba było uśpić. “Mam nadzieję, że osoby, które to zrobiły, kiedyś poniosą karę” – mówi pani Sylwia i apeluje o pomoc w znalezieniu winnych tego bestialstwa.

Do zdarzenia miało dojść w długi weekend na działkach w Kulowie w gminie Kotla (Dolny Śląsk). “Kot moich rodziców został tak skrzywdzony, że trzeba go było uśpić” – opowiada portalowi myglogow.pl pani Sylwia, mieszkanka Głogowa.

Dolny Śląsk. Dramat zwierzęcia na działkach! Kotek był męczony i zakopany żywcem

– Kotek był troszkę u nas, troszkę u sąsiadów. Przygarnęliśmy go, miał bardzo dobrą opiekę. Był u nas od trzech lat. Przyjazny i zadbany – relacjonuje głogowskiemu portalowi pani Sylwia.

Kotek zazwyczaj się nie oddalał, jednak w ostatni długi weekend, który spędzali na ogródkach działkowych, gdzieś zniknął. Kiedy wrócił, był ledwo żywy.

“Kazałam mamie zrobić zdjęcia. Od razu pojechała też do weterynarza” – mówi pani Sylwia i dodaje, że to, co musiało przeżyć to zwierzę, to było coś potwornego.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *