Oto Jerzy Stuhr po serii ciosów od życia. Rak, wypadek i wyrok, ostatnio intensywna terapia… Tymczasem on wygląda świetnie!

Jerzy Stuhr pokazał się po raz pierwszy publicznie od informacji o nawrocie choroby nowotworowej i ukaraniu za jazdę autem na podwójnym gazie. Słynny gwiazdor pojawił się jednak w roli gościa honorowego na płockim wydarzeniu BiG Festivalowski. Jak się czuje i co powiedział? Czy nawiązywał do trudnych dla niego chwil?

Artysta wziął nawet udział w panelu dyskusyjnym oraz odebrał nagrodę za całokształt twórczości. Jerzy Stuhr nie nawiązywał tam do ostatnich stresujących i niemiłych wydarzeń związanych z kolizją, której był sprawcą. Nie mówił też o nawrocie choroby. Tymczasem kilka tygodni temu, syn Jerzego Stuhra, Maciej, zdradził, że jego ojciec znów ma problemy zdrowotne. 10 lat temu u artysty zdiagnozowano raka krtani.

Początkowo wydawało się, że lekarzom udało się opanować chorobę, jednak kilka miesięcy temu rak powrócił. Było groźnie, Stuhr przebywał na oddziale intensywnej terapii i poruszał się na wózku inwalidzkim. Teraz pacjent ma już za sobą kolejną ciężką batalię o zdrowie.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *