Nie do wiary co zrobił Szpak w Sopocie! Aż zapłonął fortepian i co za niespodzianka na koniec!

Michał Szpak przyzwyczaił nas do tego, że jego występy na scenie są pełne wielkich emocji. Ale tym razem przeszedł samego siebie. Na festiwalu w Sopocie przygotował taką niespodziankę dla widzów, że z pewnością na trwale zapisze się w historii imprezy. Gdy brawurowo wykonywał swoje hity, aż zapłonął fortepian, a na koniec wyszła… No właśnie kto taki jest nową muzą Michała Szpaka?

Aż ciężko uwierzyć, że minęło już 12 lat, odkąd 21-letni Michał z Jasła (woj. podkarpackie) podbił serca całej Polski, zdobywając tytuł wicemistrza X-Factor TVN. Od pamiętnej wiosny 2011 r., Michał Szpak płynie na fali kolejnych sukcesów i niesłabnącej popularności.

Z tłumu aspirujących artystów młodego pokolenia Szpaka wyróżnia unikalny styl, który łamie stereotypy płciowe i pozwala mu wyrazić się w pełni jako artyście i człowiekowi. Michał Szpak kocha prowokować, zwłaszcza swoimi kreacjami scenicznymi. Dba o wizerunek ekscentryka wyzwolonego z gorsetu staromodnej, konserwatywnej obyczajowości. Jego sposób bycia jest oryginalny. W tym, jak śpiewa, czy nawet tylko gestykuluje, jest dużo emocji.

Szpak uwielbia prowokacyjne stylizacje. Pióra, koronki, ostry makijaż czy długie tipsy to charakterystyczne elementy jego scenicznego emploi. Ale podczas festiwalu w Sopocie przeszedł samego siebie.

Michał Szpak w zaskakujących spodniach

Michał Szpak pojawił się na sopockiej scenie w cielistych dzwonach i z gołą klatą. Gdy poruszał się po scenie, w pewnych momentach można było więc odnieść wrażenie, że jest zupełnie nagi. Ale prowokacyjny strój zdawał się tylko dodawać mu energii. Wykonał swój popisowy numer, czyli “Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena, swój przebój “Color of Your Life”, a także zupełnie nowy singiel “Gaja”.

Ruch sceniczny był tak energiczny, że w pewnym momencie Michał o mały włos nie zaliczył upadku. A scenografia dodawała występowi jeszcze więcej dynamiki i gdy Michał dawał z siebie wszystko, by jego głos brzmiał jak najbardziej przejmująco, na fortepianie pojawiły się… płomienie. Ale największa niespodzianka miała dopiero nadejść.

Na koniec Michał zaczął śpiewać wielki przebój Madonny “Like a Player”, a na scenie pojawiła się… Beata Kozidrak. I to cała na złota. Razem z Michałem zaśpiewali największy przebój Madonny i udowodnili, że ich głosy są wprost stworzone do wspólnych występów.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *