Trzy nastolatki ze Świebodzina uderzały kotem o ścianę i podpaliły go. Ojciec jednej z nich: Młodość rządzi się swoimi prawami [ZDJĘCIA +18]

Makabryczny czyn trzech młodych dziewczyn. Jak podała Dolnośląska Straż ds. Zwierząt, nastolatki ze Świebodzina powiesiły kota i podpaliły go. Roześmiane nagrały swój wybryk, który trafił do sieci. “Młodość się rządzi swoimi prawami” — napisał ojciec jednej z dziewczyn.

Ciężko zrozumieć, co popycha tak młode dziewczyny do okrucieństwa wobec drugiej istoty. O sprawie poinformowała Dolnośląska Straż ds. Zwierząt, która zapowiedziała, że zrobi wszystko, aby Lena S., Nikola O. i Alicja B. poniosły karę.

Świebodzin. Bezlitosne nastolatki pastwiły się nad kotem

Nastolatki miały rzucać kotem, uderzać nim o ścianę, a potem powiesić i podpalić. “Na nagraniach, które zrobiły same oprawczynie słyszymy «on już nie jest maltretowany, hahaha», «kici kici kici».

Młode bestie z zadawaniu zwierzęciu cierpień urządziły sobie świetną rozrywkę

— napisała na swoim profilu na Facebooku Dolnośląska Straż ds. Zwierząt.

Funkcjonariusze poinformowali, że mają dane agresorek i zrobią wszystko, aby dosięgła ich sprawiedliwość. W komentarzach rozpętała się wrzawa. Ludzie są przerażeni agresywnością i okrucieństwem młodych dziewczyn.

Internauci zadają często pytanie o rodziców nastolatek. Okazuje się, że ci wiedzą o zajściu. Ojciec jednej z dziewczyn postanowił się ujawnić, ale jego komentarz w tej sprawie zamieszczony na lokalnej grupie nie spodobał się internautom.

Ojciec nastoletniej oprawczyni się tłumaczy. “Chciały się popisać”

Mężczyzna zaznaczył, że jego córka “lubi zwierzęta i ma takowe w domu“, a na zachowanie widoczne na nagraniu nie zezwala. Dodał zresztą, że córka tylko się przypatrywała całej sytuacji, a on zamierza wyciągnąć wobec niej “surowe konsekwencje”.

W dalszej części wypowiedzi ojciec nastolatki twierdzi, że dziewczyny nie zabiły kota, bo ten był już martwy, gdy go znalazły. Pastwiły się więc nad zwłokami. Narrację o torturowaniu i zamordowaniu kota nazwał “zemstą na dziewczynach” i zaapelował do ludzi, aby wspólnie odnaleźć prawdziwego sprawcę (którym – według ojca – z pewnością nie była jego córka).

Młodość się rządzi swoimi prawami, dziewczyny młodziutkie, jeszcze głupiutkie chciały się popisać, niepotrzebnie nagrywając zwłoki tego zwierzęcia i je przenosząc

– podsumował zdarzenie ojciec.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *