Kontrowersyjny ksiądz znowu szokuje. “Wymyślą sobie takiego durnia Owsiaka”

Ksiądz Michał Woźnicki znowu wsadza kij w mrowisko. Były Salezjanin z Poznania podczas kazania, które trafiło do sieci, wygłosił swoją opinię na temat państwowej ochrony zdrowia. Według niego państwa socjalistyczne wykradają ludzi chorych Kościołowi. Duchowny uderzył też w szefa WOŚP. — A jak jest mało, to później wymyślą sobie takiego durnia Owsiaka — stwierdził.

O księdzu Woźnickim zrobiło się głośno, gdy popadł w konflikt ze swoimi braćmi Salezjanami. Ciągłe awantury doprowadziły do tego, że duchowny został eksmitowany z domu zakonnego przy ul. Wronieckiej w Poznaniu przez komornika.

Obecnie mieszka u swojego ministranta w Baranowie pod Poznaniem (wielkopolskie) i tam w specjalnie przygotowanej kaplicy odprawia msze w rycie rzymskim. Podczas kazań bardzo obraża dosłownie wszystkich od gejów, lesbijek i Żydów, po Ukraińców, gwiazdy estrady, a nawet dziennikarzy. Zdarzało mu się również obrażać tych, którzy go przyjęli pod swój dach, gdy narzekał na pokój, w którym zamieszkał.

Ksiądz Michał Woźnicki znowu szokuje. Nazwał Jerzego Owsiaka durniem

Ks. Woźnicki tym razem podczas kazania transmitowanego w internecie wygłosił swoją opinię na temat państwowej ochrony zdrowia.

— Co robią państwa socjalne, socjalistyczne? Wykradają ludzi chorych Kościołowi. Szpitale dotowane z instytucji państwa, które zawsze mogą sobie na tę działalność na różnych sposobach wziąć. Nie czekać na ofiary, tylko wziąć — grzmiał duchowny.

Na tym jednak nie skończył. Po chwili na celownik wziął założyciela Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

— A jak jest mało, to później wymyślą sobie takiego durnia Owsiaka i jako użyteczny idiota sam coś zarobi, a też się innym ludziom przysłuży na sposób, że będą mówić, iż z “owsiakowych” pieniędzy jest jakiś respirator czy coś takiego — mówił.

Ks. Woźnicki mówi o “cyrografie z diabłem”

Według niego to “przekupstwo na ludziach chorych”, a człowiek chory w ten sposób podpisuje cyrograf z diabłem.

— Jak podpisze cyrograf? Dajmy na to, że przyjdzie z propozycją, że to przeszczep nerki. A od kogo ta nerka? Od żywego człowieka, a co z tego, że od żywego człowieka, przecież nie mówi się głośno, że od żywego, to co tamten na motorze klapnął, to ja mogę z jego żyć — mówił.

ks. Woźnicki nie oszczędził też personelu medycznego.

— Dzisiaj cały personel medyczny będzie ludzi bezbożnych, o czym w tym domu miałem się prawo przekonać, że takiemu młodemu ratownikowi będzie wydawało się, iż jest zbawcą świata, że jak do księdza przyszedł to nie będzie do księdza na ksiądz mówił, bo ksiądz jest teraz w jego rękach i ksiądz będzie teraz podskakiwał jak laleczka, bo on jest po szkole nowej ewangelizacji — mówił duchowny.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *