W Chorwacji oniemieli na widok jachtu Kulczyków. Tak wygląda w środku. Obłęd!

Dominika Kulczyk ma jeden z najbardziej bajecznych jachtów na świecie. Ostatnio jednostka zacumowała w chorwackim Zadarze i zrobiła oszałamiające wrażenie. Teraz pokazujemy obłędny przepych, jaki kryje się we wnętrzu luksusowej łodzi.

Trudno się za nim nie obejrzeć! Jeden z najbardziej ekskluzywnych jachtów na świecie należy do Dominiki Kulczyk. Imponujący obiekt sprezentował sobie na 60. urodziny jej ojciec. Jan Kulczyk był jednym z najbogatszych Polaków, więc nie szczędził na swoim cacku. Phoenix 2 kosztował 120 mln euro. Został zaprojektowany i zbudowany na życzenie miliardera w niemieckiej stoczni Lürssen w 2010 r. Pomyślisz, że ma już trochę lat? Jednostka warta fortunę nadal robi ogromne wrażenie. Jak pisał “Fakt”, jacht zatrzymał się ostatnio w chorwackim Zadarze — ludzie przecierali oczy ze zdumienia.

Bajeczny jacht jest na sprzedaż

Jedno małe “ale”! Jak podaje firma Burgess, która zajmuje się sprzedażą statku, nowy właściciel będzie musiał wydać blisko 125 mln euro. W przeliczeniu na naszą walutę to ponad 558 mln zł. Podkreślmy, że mniej wydał na niego przed laty Jan Kulczyk. Jacht można wynająć, ale to również wiąże się z astronomicznym wydatkiem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *