Żałoba w podkarpackiej policji. Nagła śmierć rzecznika komendy. Miał 46 lat

Był najbardziej znanym policjantem w Ropczycach na Podkarpaciu. Asp. Wojciech Tobiasz reprezentował miejscową komendę powiatową jako jej rzecznik prasowy. Teraz wszystkimi wstrząsnęła wiadomość o nagłej śmierci oficera. Odszedł w sile wieku, stanowczo przedwcześnie. Miał 46 lat.

Smutną wiadomość o śmierci aspiranta przekazała w sobotę, 26 sierpnia, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Nie żyje Wojciech Tobiasz, rzecznik policji w Ropczycach

Wojciech Tobiasz służył w policji od 11 lat. Jego pierwsze kroki to praca w patrolu. Później był dzielnicowym. Chwalono go za wielkie zaangażowanie w sprawy mieszkańców. Potem sprawdzał się w roli rzecznika komendy powiatowej w Ropczycach. Był nim od sześciu lat.

“W służbie dał się poznać jako oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant oraz pomocny i życzliwy kolega. Jako dzielnicowy był bardzo zaangażowany w pomoc miejscowej społeczności” — piszą o zmarłym przyjaciele z komendy.

Miał 46 lat, odszedł nagle

Asp. Wojciech Tobiasz zmarł nagle w wieku 46 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę. Nie podano przyczyn śmierci. Nie znany jest jeszcze termin pogrzebu.

Komendant wojewódzki policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak przekazał rodzinie, najbliższym i przyjaciołom kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych podkarpackiego garnizonu.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *