Krzysztof Ibisz jak superniania! Biega ze smoczkiem i butelką. Tak zajmuje się synkiem nad morzem. Mamy zdjęcia!

Krzysztof Ibisz (58 l.) przeżywa drugą młodość. Prezenter ożenił się z piękną Joanną Kudzbalską (31 l.), a 8 miesięcy temu został tatusiem słodkiego Borysa. I choć jest bardzo zapracowany, nie zrzuca na żonę obowiązków wychowania dziecka. Sam aż rwie się do opieki nad chłopczykiem. Udowodnił to podczas rodzinnego wyjazdu do Sopotu.

Krzysztof Ibisz jest doświadczonym tatą. Z małżeństwa z dziennikarką Anną Zejdler (46 l.) ma dorosłego już syna Maksymiliana. Aktorka i prezenterka Anna Nowak-Ibisz (57 l.) urodziła mu zaś nastoletniego dziś Vincenta. Prezenter wie więc, jak opiekować się dziećmi. I chętnie to robi!

Krzysztof Ibisz i jego nowa żona wybrali się na kilka dni do Sopotu, gdzie gwiazdor Polsatu poprowadzi festiwal. Zatrzymali się w luksusowym hotelu, a towarzyszą im nowi teściowie Krzysztofa. Podczas wyjazdu prezenter niemal nie wypuszczał małego synka z rąk. Nosił go, zabrał na plażę i pokazał morskie fale. A gdy przysiedli w popularnej restauracji i tak nie mógł skupić się na niczym innym jak tylko na Borysku. Dbał o to, by synek był najedzony. Przygotował też dla maluszka smoczek w razie potrzeby.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Krzysztof Ibisz zajmuje się synkiem:

Krzysztof Ibisz cieszy się synkiemKrzysztof Ibisz cieszy się synkiemKrzysztof Ibisz cieszy się synkiemKrzysztof Ibisz cieszy się synkiemKrzysztof Ibisz cieszy się synkiemKrzysztof Ibisz cieszy się synkiemKrzysztof Ibisz cieszy się synkiemKrzysztof Ibisz cieszy się synkiemKrzysztof Ibisz cieszy się synkiem

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *