Panna młoda zgodziła się na wesele z dziećmi. Teraz żałuje i ostrzega: Nie zapraszajcie ich

Serce tej panny młodej z pewnością na moment stanęło, gdy jedno z dzieci obecnych na jej weselu postanowiło użyć jej sukni jako serwetki. Nagranie wywołało niemałą dyskusję o obecność dzieci na przyjęciach weselnych. Oburzeni internauci zgodnie uznali, że wesele nie jest miejscem dla najmłodszych.

Jedni twierdzą, że wesele to rodzinna impreza, w której najmłodsi członkowie powinni móc uczestniczyć. Drudzy stanowczo sprzeciwiają się zapraszaniu dzieci na wesele w obawie o zrujnowanie przyjęcia. Gdy nagranie przedstawiające dziecko wycierające się w białą suknie ślubną trafiło do sieci, wiele osób nie miało już wątpliwości, że wesele powinno być bez dzieci.

Dziecko wytarło się w jej suknie ślubną

Nagranie na TikToku zostało zatytułowane: “Kiedy nie możesz znaleźć serwetki, więc używasz sukni panny młodej”. Widzimy na nim, jak kilkuletnia dziewczynka stojąca obok panny młodej, chwyta za rąbek jej sukni i wyciera sobie twarz.

Z opisu wynika najprawdopodobniej, że suknia została poplamiona. “Nie polecam podawania keczupu, nuggetsów i frytek jako dania dla dzieci… albo po prostu nie zapraszajcie ich” — napisała panna młoda.

Choć na filmiku widzimy, że kobieta reaguje śmiechem, z jej wypowiedzi pod materiałem wynika, że była to jedynie nerwowa reakcja. Dziewczynka była dzieckiem z jej rodziny i prawdopodobnie panna młoda chciała uniknąć kłótni. Na komentarz, w którym ktoś zauważył, że dzieci wiedzą, jakie zachowania są niedopuszczalne, odpowiedziała: “Tak, dwulatki wiedzą dokładnie, co jest w porządku, a co nie“.

Wesela bez dzieci to dla wielu już oczywistość

Film wywołał spore poruszenie i większość komentujących była zgodna: wesele to nie miejsce dla dzieci.

Na moim weselu nie było żadnych dzieci, najlepsza decyzja” — napisała internautka.

To właśnie powód, dla którego jestem za brakiem dzieci na weselu. Ludzie myślą, że nie muszą ich pilnować” — twierdzi druga.

Powodów, dla których ludzie decydują się na wesele bez dzieci jest wiele, ale najczęściej wynika to z obawy przed ich zachowaniem i poglądem, że przyjęcia zakrapiane alkoholem to nie miejsce dla najmłodszych, a wesele to przyjęcie dla pary młodej, która ma prawo decydować o tym, jak ono będzie wyglądało. Nie wszyscy jednak respektują taki wybór — “Przesyłam to nagranie wszystkim, którzy są źli, że zapraszam ich na wesele bez dzieci”, skomentowała nagranie kobieta.

@thefoxsaystwins Do not recommend serving ketchup with the chicken nuggets and fries for the kiddie meal…or just don’t invite kids #bridefail #imsoembarrassed #weddingwhoops #rehersaldinner #kidfreewedding #kidsaremessy ♬ dumb dumb – sped up – mazie

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *