Rodowicz nie zostawiła suchej nitki na festiwalu w Sopocie. “Żal”

Maryla Rodowicz obejrzała wszystkie cztery koncerty Top of the Top Sopot Festival i nie ma zbyt pochlebnej opinii na temat tego, co zobaczyła. Skrytykowała aranżacje, które można było usłyszeć na sopockiej scenie, ale nie tylko. Zwróciła jeszcze uwagę na sposób, w jaki została potraktowana publiczność. Padły gorzkie słowa.

Rodowicz nigdy nie boi się mówić głośno tego, co myśli. Jakiś czas temu skrytykowała TVP i politykę PiS. Teraz postanowiła zabrać głos w sprawie sopockiego festiwalu. Organizatorom z pewnością nie będzie miło…

Maryla Rodowicz krytycznie ocenia festiwal w Sopocie. TVN odpowie na jej słowa?

Wokalistka wstawiła do sieci obszerny wpis, w którym wprost napisała, jakie ma refleksje po obejrzeniu czterech dni festiwalu w Sopocie. Niestety, ale były one dość gorzkie.

Czułam, że tak będzie. I tak było. Ciężkie, orkiestrowe aranżacje zabiły większość piosenek. No jak można tak aranżować delikatne, ulotne utwory np. Marka Grechuty. I nie pomogły dobre wokale. Żal

— podkreśliła.

Następnie dodała, że telewizja powinna więcej myśleć o publiczności, która nie mogła w pełni poczuć magii utworów m.in. Krystyny Prońko i Kasi Moś.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *