Zaskakujące wydarzenia na scenie. Polskim gwiazdom opadły spodnie, a widzom szczęki. I jeszcze ten napis!

Mery Spolsky i Maria Peszek wystąpiły w duecie podczas jednego z koncertów wieńczących tegoroczną edycję Męskiego Grania. Panie wykonały na scenie w Żywcu kontrowersyjną piosenkę. Swój występ zakończyły, ściągając spodnie i prezentując publiczności majtki. Nie była to jednak zwykła bielizna. Zwróćcie uwagę na ten napis!

Ostatnie dwa dni tegorocznego festiwalu Męskie Granie odbywają się w Żywcu na terenie amfiteatru “Pod Grojcem”. Pierwszy z finałowych koncertów jest już za nami. W piątek 25 sierpnia na głównej scenie wystąpili m.in. bracia Kacperczyk, Brodka, Rat Kru wraz z Kombii, czy Piotr Zioła. Dla zgromadzonej w Żywcu publiczności wystąpili także: Potock, Faustyna Maciejczuk, Holden, Błoto: Hip-Hop Special, Kuban, The Dumplings. Zwieńczeniem piątkowych koncertów był projekt specjalny Nosowska – Król.

Mery Spolsky i Maria Peszek zaświeciły pośladkami na scenie

Na scenie przedostatniego w tym sezonie Męskiego Grania zaprezentowały się także Mery Spolsky i Maria Peszek. Obie panie nie od dzisiaj, znane są z tego, że wzbudzają kontrowersje. Artystki wykorzystują swoją popularność do wspierania społeczności LGBT, czy akcentowania siły kobiet. Na piątkowym koncercie wykonały w duecie utwór Marii Peszek “J*bię to wszystko”, który opowiada o bezgranicznej miłości dwóch kobiet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MERY SPOLSKY (@meryspolsky)

Po emocjonalnym występie Mery Spolsky i Maria Peszek odwróciły się tyłem do publiczności i ściągnęły spodnie, prezentując wszystkim swoje pośladki. Obie artystki miały na sobie białe majtki z wulgarnym angielskim słowem, ale napisanym po polsku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MERY SPOLSKY (@meryspolsky)

Publiczność zgromadzona w Żywcu z pewnością była zaskoczona tym, co się wydarzyło na scenie. Występ kobiet spotkał się jednak z pozytywnym odbiorem w sieci.

Cały występ krzyknął jedno wielkie wyraźne GAY RIGHTS!

Czy to nie może być para prezydencka

I tak nagle artystycznie panie stały się moimi jedynkami w kraju!

— pisali internauci w mediach społecznościowych.

Finał Męskiego Grania 2023

W sobotę, 26 sierpnia odbędzie się wielki finał Męskiego Grania 2023. Przed zgromadzonymi w Żywcu zaprezentuje się Męskie Granie Orkiestra 2023 w składzie: Igo, Mrozu, Vito Bambino. – Trasę kończymy w naszym ulubionym Żywcu. To tutaj w otoczeniu cudownych Beskidów wydarzają się najpiękniejsze rzeczy, a scena staje się miejscem najbardziej elektryzujących kolaboracji i artystycznych zderzeń – zaznaczają organizatorzy.

Na Scenie Głównej wystąpią: Zalia, Dominika Płonka, Julia Rocka, Julia Pośnik, Frank Leen, Ignacy, Lackluster, Ralph Kaminski, Paktofonika: Retrospekcje, Mrozu, Daria Zawiałow. Na Scenie Ż zaśpiewają: Nita, LXS feat. Oskar83, Wojtek Sokół, Musiałowski, Dawid Tyszkowski, Kaśka Sochacka, Kim Nowak.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *