Chwali się bogactwem, a na siłownię chodzi w stringach. Derpienski zapomniała leginsów?

Carolina Derpienski niemal w każdym wywiadzie podkreśla, że nie wychodzi z domu, kiedy nie ma sobie stylizacji za minimum 50 tys. dol. Tymczasem strój, w którym pokazała się ostatnio na siłowni, prezentował się wyjątkowo biednie. Celebrytka pokazała, jak ćwiczy w stringach.

Caroline Derpienski pojawiła się w rodzimym show-biznesie nagle. W krótkim czasie zrobiła wokół siebie olbrzymie zamieszanie i doprowadziła do tego, że jej nazwisko regularnie przewija się przez nagłówki serwisów internetowych. Modelka, która na stałe mieszka w USA uznała, że przyszedł czas, aby namieszać w rodzimym show-biznesie. Od kilku miesięcy skrupulatnie realizuje swój plan. Pojawia się na warszawskich salonach, udziela wywiadów, a jej kontrowersyjne wypowiedzi sprawiają, że dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Caroline Derpienski przyszła na siłownie w stringach

Caroline Derpienski wzbudza w mediach olbrzymie kontrowersje. Każda jej wypowiedź spotyka się z krytyką. Celebrytka na początku swojej “kariery” w Polsce zasłynęła kontrowersyjnym wywiadem dotyczącym jej bogactwa i stylizacji. – Nie wychodzę z domu, jak mam na sobie mniej niż 50 tys. dolarów. Przede wszystkim jest to mój sposób bycia. Ja, jeżeli na przykład leżę w taniej piżamie w łóżku, czuję się źle, dosłownie jak jakiś Karol spod mostu. Moje samopoczucie zależy od tego, jakim autem się przemieszczam, co mam na sobie i jaką mam torebkę. Zwłaszcza w Stanach wyznacznikiem są torebki u kobiet, więc nie oszukujmy się — jest to dla mnie ważne — powiedziała Derpienski w rozmowie z Pomponikiem.

Okazuje się jednak, że celebrytka robi wyjątki. Stylizacja, w jakiej wybrała się ostatnio na trening, z pewnością nie była warta 50 tys. dol. Chyba że Derpienski miała na sobie wyjątkowo drogocenne stringi.

Internauci drwią z Caroline Derpienski

Zdjęcia i nagrania z siłowni, na których widać, jak Caroline Derpienski trenuje w skąpym stroju, wzbudziły spore poruszenie w sieci. Internauci nie mają wątpliwości, że strój, w jakim celebrytka wykonywała trening, był niestosowny. W komentarzach zaroiło się od krytycznych uwag, ale także drwin.

Dolarsów brakło na resztę majtek?

Taka “gwiazda” a du*ą musi świecić dla atencji

coś dziś biedny outfit

Spodni zapomniałaś włożyć

— naśmiewają się internauci.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *