Uczestniczka “Kuchennych Rewolucji” wywołała skandal. Nie uwierzysz, co zrobiła w radiowozie

Justyna W. (42 l.) uczestniczka “Kuchennych Rewolucji”, która groziła Magdzie Gessler, ęe jej “przyp…” znowu dała znać o sobie. Tym razem miała zaatakować nożem swojego partnera. Ale to nie wszystko. Dokonała jeszcze czegoś okropnego w radiowozie…

O Justynie W. świat usłyszał w 2017 r., gdy prowadziła bistro “Le Papillon Noir” w Katowicach. Krnąbrnej właścicielce programu nie spodobała się wizja zmian zaproponowanych przez Gessler i kazała restauratorce telewizyjnej zamknąć drzwi z drugiej strony, wyzywała ją. Kamery „Kuchennych rewolucji” pokazały ją jako zadufaną w sobie osobę. W programie mówiła, że jest “taką samą s*ką”, jak Gessler i dzięki temu “wiele osiągnęła w życiu”. Po programie bistro zostało zamknięte.

Partner zadzwonił na policję

W ub. piątek Justyna W. znowu dała znać o sobie. Ok. godz. 15:30 jej 44-letni partner zadzwonił na policję w Jaworznie. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia i funkcjonariusze. – Mężczyzna powiedział policji, że jego partnerka jest agresywna i zaatakowała go nożem. Na miejscu okazało się, że 42-letnia kobieta jest pod wpływem alkoholu i bardzo się awanturowała. Znieważyła policjantów, a jednego z nich uderzyła w twarz — mówi sierż. sztab. Justyna Wiszowaty, rzeczniki policji w Jaworznie. Mężczyzna na szczęście nie miał głębokiej rany, było to draśnięcie nożem na ręce.

Uczestniczka “Kuchennych rewolucji” miała 2 promile i zanieczyściła radiowóz

Agresorkę zbadano na zawartość alkoholu. Okazuje się, że miała 2 promile, została zatrzymana. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, podczas podróży radiowozem na policyjny dołek nadal agresywnie się zachowywała. Według naszych rozmówców w samochodzie dokonać miała czegoś ohydnego. Miała bez pardonu załatwić się na siedzenie.

Justyna W. spędziła 48 godzin na policyjnym dołku. W niedzielę, gdy wytrzeźwiała przedstawiono jej zarzuty. – 42-latka odpowie za znieważenie czterech funkcjonariuszy i naruszenia nietykalności policjanta. Grozi jej do 3 lat wiezienia. Przyznała się do zarzutów i po czynnościach została zwolniona — mówi Justyna Wiszowaty.

Jej partner ostatecznie nie złożył zawiadomienia o ugodzeniu nożem. — Mężczyzna nie był zainteresowany, byśmy prowadzili takie postępowanie — dodaje rzeczniczka.

Czy poniesie koszty czyszczenia?

O sytuacji, która miała miejsce w radiowozie, policja nie chce szczegółowo rozmawiać.

— Mogę tylko powiedzieć, że doszło do nieobyczajnego wybryku tej kobiety — twierdzi Justyna Wiszowaty.

Jak można przypuszczać, radiowóz pewnie jest teraz poddany dezynfekcji. Niewykluczone, że Justyna W. poniesie również koszty czyszczenia policyjnego auta.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *